20. dubna 2015
 | 
Řada pro cílenou a dlouhodobou hydrataci pleti.

Posílení soudržnosti buněk je stěžejní pro zachování funkce kožní bariéry, omezení ztráty vody, a tedy zajištění dobré hydratace. Hydraphase Intenzivní představuje speciální hydratační péči, která zaručuje intenzivní a cílenou hydrataci s dlouhotrvajícím účinkem. 

HYDRAPHASE INTENZIVNÍ
Hydratační péče
Vysoce účinná formule pro dlouhotrvající hydrataci

Formule se strukturou dvojité sítě polymerů s vysoce komfortní texturou. Zcela nová fáze s obsahem lipidů zaručuje jemný ochranný efekt a zamezuje transepidermální ztrátě vody. Textura na bázi vody bohatá na termální vodu z La Roche-Posay zklidňuje dehydratovanou a citlivou pleť.

Vysoce komfortní textura
Textury jsou uzpůsobené všem typům pleti. Nejvyšší hydratační účinnost bez kompromisů v toleranci a příjemném pocitu z péče.  

HYDRAPHASE INTENSE LEGÉRE
Na dehydrovanou, normální a smíšenou pleť. Jemná, lehká textura a velmi svěží pocit po aplikaci. 

HYDRAPHASE INTENSE RICHE
Na dehydrovanou, suchou až citlivou pleť. Krémová, rychle se vstřebávající textura, která zanechává pleť jemnou, bez mastného efektu.

Praktické a vysoce bezpečné balení

Unikátní koncept balení nepropouští vzduch dovnitř a zajišťuje ochranu formule do posledního dne užití. Čistý design a průhledný obal se zmenšuje s každou aplikací, a tak umožňuje snadnou kontrolu spotřeby do úplného konce krému.

S TERMÁLNÍ VODOU Z LA ROCHE-POSAY. BEZ PARABENŮ.
TESTOVÁNO NA CITLIVÉ PLETI.
INGREDIENCE STRIKTNĚ LIMITOVÁNY NA POTŘEBNÉ MINIMUM.

 

MOC: 559 Kč/ 50 ml* 

HYDRAPHASE INTENZIVNÍ
Hydratační sérum
Intenzivní hydratace pro velmi dehydratovanou pleť

Koncentrovaný rehydratační gel s klinicky prokázanou 24hod účinností. Obsahuje fragmenty kyseliny hyaluronové, okamžitě a dlouhodobě hydratující pleť. Arginin a serin zachycují a udržují vodu ve svrchní vrstvě kůže a posilují hydrolipidický film. Nezbytnou aktivní látkou přípravku je také vysoká koncentrace termální vody z La Roche-Posay, která má silné antioxidační, zklidňující a protizánětlivé účinky.

Hydraphase Intense sérum zanechává pleť vláčnou a jemnou. Jemné vrásky vzniklé dehydratací jsou vyhlazeny. Přípravek má svěží, nelepivou, nemastnou texturu, která se rychle vstřebává. Aplikuje se ráno a/nebo večer pod obvyklou péči.

TESTOVÁNO NA CITLIVÉ PLETI. HYPOALERGENNÍ.

MOC: 629 Kč/ 30ml*
 

HYDRAPHASE INTENZIVNÍ
Oční péče
Intenzivní hydratační péče o oční okolí

Intenzivně a cíleně hydratuje oční okolí díky kombinaci hyaluronátu sodného a glycerinu. Vyhlazuje jemné vrásky způsobené dehydratací a redukuje váčky pod očima.

Díky kofeinu snižuje otoky celého očního okolí.

Výsledkem je odpočatý vzhled pleti, úbytek vrásek způsobených dehydratací, vyhlazení očního okolí. Vhodný i pro citlivé oči.

BEZ PARABENŮ. TESTOVÁNO POD OFTALMOLOGICKOU KONTROLOU.

MOC: 439 Kč / 15 ml*