25. března 2015
 | 
Foto: Sephora
Me, Myself & My Skin

Žena jako svůdná vodní víla, medově opálené tělo, naprosto neodolatelná, hebká pokožka, sluncem prohřáté, dozlata opálené tělo … Léto je ideální příležitost, jak získat hebkou a zlatavou pleť, od konečků prstů až po nalakované nehty u nohou. Letní kosmetika hydratuje, zklidňuje, regeneruje, jemně parfémuje a zkrášluje pokožku těla, kterou připraví na všechny radosti léta. Zde je letní nabídka, která vás potěší: zklidňující pleťová voda v rozprašovači po opalování, krém po opalování, sprchový krém v kapslích, kosmetická taštička s přípravky do sprchy s kokosovou vůní, sprchový gel s vůní manga v individuálním balení, který se vám vejde do každé plážové tašky…  Je léto, relaxujte a buďte v klidu!  

IN THE MOOD FOR A NICE CREAM BATH!

Bubble bath & shower gel (Mango)
Jemná koupelová a sprchová pěna ve flakonu s oblými tvary s hvězdným designem šetrně čistí pokožku a zanechává ji hebkou a příjemně provoněnou voňavými tóny manga. Skvělá!
Bubble bath & shower gel (Mango) – Bain douche moussant (Mangue) – 260 ml
 

Creamy body wash Nice Cream
Mango, vanilka, kokosový ořech! Sprchový krém jak kopeček zmrzliny, ovšem bez kalorií: Představujeme vítězné výrobky v soutěži „nejpřitažlivějších sprchových krémových gelů“. Skutečné pohlazení pro vaši pokožku!  
Creamy body wash – Crème de douche Nice Sephora cream – 240 ml
Available in Mango, Vanilla and Coconut scents – Disponible dans les senteurs Mangue, Vanille et Coco

 

Fizzing bath ball (Mango)
Mám kulatý tvar. Ráda pěním. Voním po mangu. Jsem pokušení, kterému nelze odolat. Co jsem? Jsem rozpustná kulička do koupele pro dokonalou relaxaci!
Fizzing bath ball (Mango) – Boule de bain effervescente (Mangue)

Creamy body wash capsules set
Limitovaná edice, 14 kapslí sprchového krému ve velkém zmrzlinovém balení. Výběr ze 6 vůní: neodolatelná sada do sprchy pro báječné (a voňavé) léto!
Creamy body wash capsules set – Capsule de Crème de Douche

Mini Pouch Nice Sephora Cream
Cestovní souprava do sprchy obsahující sprchový krém, tělové mléko s vůní kokosu v praktickém mini balení a houbičku ve tvaru květiny v kosmetické taštičce. Není třeba odolávat, udělejte si radost a dopřejte si ji! 
Mini Pouch Nice Sephora Cream – Mini Trousse Nice Sephora Cream

Moisturizing & regenerating after-sun balm
Co jsem? Mám smyslnou texturu, hydratuji pokožku a regeneruji. Jsem hydratační jemný balzám po opalování.
Moisturizing & regenerating after-sun balm – Baume Après-Soleil Hydratant Régénérant – 200 ml

Moisturizing & soothing after-sun body mist
Nový produkt Sephora pro letošní léto, který musíte mít. Stačí trochu stříknout… Tato tělová sprcha po opalování zklidní a osvěží pokožkou rozpálenou sluncem a dodá jí potřebnou hydrataci. Navíc prodlouží dobu opálení… Má všechny přednosti, které potěší ty ženy, které mají raději spreje než krémy!
Moisturizing & soothing after-sun body mist – Brume Après-Soleil Hydratante Apaisante – 150 ml