26. března 2015
 | 
Nové vůně Hugo Boss MAN a Hugo Boss WOMAN vyjadřují nezkrotnou chuť do života.

Jsou lehké, jednoduché, čiré a uvolněné. Se svěží kompozicí plné neobyčejné svěžesti a citu.

Okouzlujícími tóny této vůně se nechaly na sv. Valentýna unést i blogerky Johana z Milkwoman.cz, Martina z Theblondieverse.com a blogerka Gábi Hecl. Jejich příběh si můžete přečíst na hugoboss.jenprozeny.cz.

Právě na této stránce jste mohli soutěžit i o balíčky s vůněmi Hugo Boss Woman a Hugo Boss Man.

Nejzajímavějšími příběhy shledala porota ty od Moniky Bergerové, Matouše Rečičára a Kláry Čermákové:

Monika Bergerová
2013 Valentýn, byla jsem svobodná a místo toho, abych si mohla pustit Bridget J. a porovnávat naše životy, musela jsem do práce. Ráno jsem vstala v 5:30, oblékla se a vyrazila na bus. Den byl jako každý jiný, byla jsem posazena na kasu a při markování jsem usínala, když v tom přišel pan BOŽSKÝ. Nebo tak voněl a na vzhled už se nedostalo. Když platil, nevšimla jsem si kulatého prstenu (bod pro mě). Pozval mě na večeři a dnes jsme spolu druhým rokem. Každý má svůj osud a ten náš zařídil parfém od Hugo Boss.

Matouš Rečičár
Vím o ní, že zbožňuje parfémy. Vím o ní, že miluje dobré jídlo. Vím o ní, že má ráda víno. Také o ní vím, že touží po romantice a romantickém muži. Jediné, nad čím tápu, je jestli miluje i mne. Hugo, žádám tě, buď dnes večer mým společníkem a očaruj ji svou smyslnou vůní. Zbytek už zařídím já. Má to být přece zamilovaný Valentýn, tak ji budu milovat. Ji, její úsměv, rty a vůni.

Klára Čermáková
Otevírá víčka a spatří ten vydekorovaný prostor s večeří a dárky, co jsem pro něj připravila. Láskyplná srdíčka s nápisy visící z lustru, vyrobený stírací los se slovy lásky, tortilla ovázaná červenou stužkou, něžný kvetoucí čaj v průhledné konvici a dárek v kruhové krabici s obrovskou stuhou. Vidím jeho rozzářený výraz: „Hugo Boss deostick a vzorek parfému? Blázínku, jak já Tě miluji!“ Tiše se usmívám, odpovídám: „Jednou snad dostaneš celý parfém, musím tenhle úsměv vidět znovu!“ – věřte, tak vypadal náš Valentýn.

Výhru z kategorie o nejzajímavější valentýnskou fotografii získává Markéta Kročilová, Kristína Repová a Kristýna Lhotková.

Markéta Kročilová

Kristína Repová

Kristýna Lhotková

Výhercům gratulujeme!