22. března 2015
 | 
Dokonalé péče pro vaše vlasy!

„Představte si, že byste dokázali odvát minulost Vašich vlasů,
představte si, že byste dokázali ovlivnit přítomnost Vašich vlasů,
představte si, že byste dokázali přeprogramovat budoucnost Vašich vlasů.“

 

V dubnu 2013 uvedla značka Kérastase na trh tříměsíční revoluční kúru Densifique 30 x 6 ml pro znovuobnovení hustoty vlasů. Díky velkému úspěchu a viditelným výsledkům dochází v dubnu 2014 k rozšíření této úspěšné řady o 2 nové produkty pro domácí péči –  šamponovou lázeň Bain Densité a intenzivní péči Masque Densité pro znovuobnovení hustoty, zpevnění a pružnost vlasů a rozšíření profesionální péče na salonech Fusio Dose o Fusio Dose Densité. 

Bain Densité

Šamponová lázeň s molekulou Stemoxydine pro znovuobnovení hustoty vlasů dodává vlasovému vláknu díky obsahu kyseliny hyalurionové pevnost a pružnost a díky obsahu gluko-peptidů pozitivně působí na poškození napáchané negativními vlivy v minulosti.

Masque Densité

Regenerační a hydratující intenzivní péče pro znovuobnovení hustoty vlasů s molekulou Stemoxydine nezatěžuje díky lehké gelové textuře vlasy. Gluko-peptidy pozitivně ovlivňují poškození napáchané negativními vlivy v minulosti a kyselina hyaluronová dodává vlasům hustotu, pevnost a pružnost.

Aplikace: Naneste na ručníkem vysušené vlasy do konců a délek množství o velikosti 1-2 lískových oříšků dle délky a typu vlasů a nechejte působit 2 – 3 minut. Následně důkladně opláchněte.

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBA NA SALONU

 

Fusio Dose je 5-minutová služba na salonu, která řeší primární a sekundární požadavky vlasů v jeden moment s okamžitě viditelným výsledkem, který ve vlasech vydrží až 5 umytí. Nyní se služba Fusio Dose rozšiřuje o péči Booster Densité a Concontré de Matiére, které cílí na bohatost vlasů, jejich zpevnění a pružnost.

Booster Densité

Vysoce koncentrovaný aktivátor hustoty vlasů, který je navržen tak, aby pomáhal díky obsahu Omega-6 zpevnit vlasové vlákno a dodat vlasům na bohatosti.

 

Concentré de Matiére

Obsahuje inovativní molekulu Stemoxydine, která napomáhá obnovovat hustotu vlasů a Pro-Calcium, které proniká do vlasového vlákna, trvale jej zpevňuje a dodává mu bohatost.

 

Claimy:
Větší hustota, pevnost a bohatost vlasů prokázaná u 82% žen.*
* Sebehodnocení 103 žen – při pravidelném používání Bain Densité a Masque Densité  během 30 dní

Doporučujeme: SÉRUM JEUNESSE OMLAZUJÍCÍ VLASOVÉ SÉRUM PRO OBNOVENÍ HUSTOTY VLASŮ!