22. března 2015
 | 
JINÝ NEŽ OSTATNÍ OLEJE.

Roku 2014 společnost Biotherm díky Skin.Best Liquid Glorevolučním způsobem změnila oblast olejů na obličej. Náš první olej s okamžitým efektem oživení pokožky pro mladší typy pleti ihned přináší živý jas a viditelnou ochranu mladistvého vzhledu. Přichází v nezvyklé struktuře suchého oleje, díky níž je pokožka hedvábně hebká.

NOVÝ PŘÍNOS OLEJE:
JAS

Liquid Glow cílí na tři hlavní nepřátele rozjasněné pleti: Suchou pokožku, mdlý vzhled a známky předčasného stárnutí pleti. Liquid Glow rozjasňuje, vyživuje a chrání pokožku. V každé kapce najdeme vysokou koncentraci jednoho z nejúčinnějších antioxidantů astaxanthinu, který se získává z řas, a který díky načervenalé barvě, rozehřívá odstín pleti. Bojuje s příznaky předčasného stárnutí.

NOVÝ ZPŮSOB POUŽÍVÁNÍ OLEJE:
PÉČE O VAŠI PLEŤ NA MÍRU

Liquid Glow pleťový olej na míru, multifunkční výrobek s celou řadou blahodárných vlastností. Olej se může přizpůsobit zvláštním potřebám pokožky, a to kdykoliv. Můžete si jednu kapku přimíchat do své obvyklé hydratační péče a zvýraznit tak jas pokožky nebo bojovat s oxidací kožních buněk, nebo můžete čtyři kapky využít jako regenerační masku… Můžete si zkrátka sama vybrat množství, které uspokojí potřeby vaší pleti.

ÚŽASNÉ VÝSLEDKY:
SLEDUJTE, JAK SE VAŠE PLEŤ IHNED ROZEHŘEJE

Liquid Glow se velmi rychle vstřebává do pokožky, nepůsobí mastně a okamžitě přináší pleti zdravý jas. Tři ze čtyř žen uvedly, že jim Liquid Glow přinesl zářivou pokožku.

PRVNÍ OLEJ NA OBLIČEJ, NEDOCENĚNÁ GENERACE.

Existuje jen málo výrobků péče o pleť, které by byly tak kontroverzní jako olej na obličej. Pro mladé lidi je olej pomalu sprosté slovo, obecně se totiž má za to ,že se oleje využívají jen pro jediný typ pleti, a to pro tu starší. Mezi další rozšířené předsudky patří tvrzení, že oleje nabízejí jen jednu texturu, jsou mastné, slouží jen k jednom u účelu a požívají se zejména na noc… A že
pokožce přinášejí jediné pozitivum: Výživu.

BIOTHERM NYNÍ ALE PŘEDSTAVUJE OLEJ NA OBLIČEJ, KTERÝ JE JINÝ NEŽ OSTATNÍ OLEJE.

SUCHÝ OLEJ SE SCHOPNOSTÍ ROZJASNIT PLEŤ

Vědci společnosti Biotherm navrhli Liquid Glow, tedy olej, který se liší v textuře, ve způsobech použití, v účincích i v koncovém uživateli.

PŘEKVAPIVÁ TEXTURA: 
LIQUID GLOW PŘINÁŠÍ SUCHÝ HEDVÁBÍ POVRCH

Liquid Glow dokazuje, že olej nemusí nutně znamenat mastnou pleť. Liquid Glow se do pokožky úžasně vstřebá a vytvoří suchý nemastný povrch, který na dotyk připomíná hedvábí.

 

NOVÝ ZPŮSOB POUŽÍVÁNÍ OLEJŮ:
PÉČE NA MÍRU PODLE POTŘEB VAŠÍ PLETI

Liquid Glow je olej péče o pleť na míru a splňuje několik účelů jak v noci, tak ve dne, a to díky své nemastné textuře. V závislosti na stavu vaší pokožky můžete Liquid Glow používat ve větších či menších dávkách.

RŮZNÉ BLAHODÁRNÉ ÚČINKY:
PRO OKAMŽITÉ OŽIVENÉ POKOŽKY

Jeho oranžové zabarvení okamžitě prostupuje pokožkou a propůjčuje jí svůj hřejivý jas. Obsažené účinné antioxidanty chrání pleť, aby si tento jas udržela co nejdéle.

NEOBVYKLÝ CÍL:
OLEJ NA OBLIČEJ, KTERÝ JE VHODNÝ I NA MLADŠÍ DRUHY PLETI

Zaměřuje se na viditelnou ochranu mladistvé pleti. Díky své jedinečné textuře suchého oleje je Liquid Glow navržen pro mladší pokožku a pro všechny typy pleti. Ano, i pro mastný typ pleti!

KOLIK KAPEK POTŘEBUJI?
ZEPTEJTE SE VLASTNÍ PLETI.

Upravte si rituál péče o pleť na míru potřebám své pokožky. Zvolte si sama množství kapek podle výsledku, jakého byste chtěla dosáhnout.

1 KAPKA:
Zkrášlení pleti

Smíchejte jednu kapku se svou každodenní péčí a dopřejte své pleti působivý jas a antioxidační sílu.

2 KAPKY:
Celodenní jas

Aplikujte denně pro zvýšení jasu pleti a antioxidační ochranu.

3 KAPKY:
Noční detoxikace

Vmasírujte do pokožky. Výsledkem bude vyčištěná detoxifi kovaná pleť po probuzení.

4 KAPKY:
Regenerace jasu

Používejte jako masku, pokud chcete dobít baterie své pokožky.