19. března 2015
 | 
ASTOR představuje novinku – oblíbená „máslíčka“ Soft Sensation Lipcolor Butter V MATNÉ

Intenzivní barvy. Neuvěřitelný komfort. Luxusní mat. Chcete pro své rty toto všechno? Žádný problém! ASTOR představuje novinku Soft Sensation Lipcolor Butter MATTE, která vám poskytne intenzivní barvu rtěnky, péči balzámu a dokonale matný efekt. Je to opravdu produkt „vše v jednom pro vaše rty“ v té nejpraktičtější podobě.  Budete se nad ním skutečně rozplývat!

Svůdná hydratace
Toužíte po svůdných, intenzivně hydratovaných rtech? Dávejte pozor!  Soft Sensation Lipcolor Butter MATTE viditelně zlepšuje stav a strukturu rtů. Hydratuje, vyhlazuje a zklidňuje suché rty. Okamžitě dodává rtům pocit o 30% lepší hydratace, který jim vydrží až 5 hodin – wow! Díky složení se Lipcolor Butter rozplyne na rtech, nelepí, je lehký a na rtech velmi příjemný.

Heidi říká: „Vždy jsem toužila po barvě na rty, která by je zároveň hydratovala – a nyní jsem ji našla. Máslo na rty ASTOR Soft Sensation Lipcolor  okamžitě hydratuje a pečuje o mé rty, díky němu se cítí jemnější, hladší a dokonale hýčkány. Navíc teď sexy matné!”

Elegantní vzhled másla na rty Soft Sensation Lipcolor Butter Matte si určitě zamilujete. Představuje se v balení ve tvaru pera, jehož barva vždy odpovídá barvě ukryté uvnitř. Maximálně stylový dotek dodává balení okouzlující zlatá grafika.