23. března 2015
 | 
Foto: facebook.com/Rimmelczsk
NEJZÁŘIVĚJŠÍ FESTIVALOVÉ ODSTÍNY OD RITY ORA

Rimmel London představuje novou kolekci Colourfest pro líčení rtů & nehtů od Rity Ora.

Připravena na bláznivý festival barev? Rimmel London představuje svoji novou kolekci Colourfest pro líčení rtů & nehtů od Rity Ora, která je inspirovaná festivalovou hudební scénou. Tento kaleidoskop barev přináší NOVÝ lesk na rty Oh My Gloss! pro super lesklé rty a NOVÝ rychleschnoucí  lak na nehty 60 Seconds Super Shine pro nejzářivější nehtíky. Hoď na sebe svoje oblíbené triko, šortky a sluneční brýle a rozjeď to na jakémkoliv festival, po celé dlouhé léto!

Tato kolekce následuje fenomenální úspěch první řady Colour Rush. Tento rok se Rita soustředila na svobodomyslnou festivalovou scénu, která ji inspirovala k vytvoření její psychedelické řady Colourfest. Všechny fanynky zábavy našpulí svoje pusinky s pěti svěžími odstíny dlouhotrvajícího lesku na rty Oh My Gloss!, který si tvoje rty zamilují.  Tvoje nehty upoutají pozornost s 8 super lesklými pastelovými a jasnými barvami nového složení rychleschnoucího laku na nehty 60 Seconds Super Shine. Užij si epické léto plné barev a lesku!

NOVINKA lesk na rty Oh My Gloss!

Připrav se zpívat, pištět a křičet s napumpovanými, super lesklými, svůdnými rty. Posuň hranice dlouhotrvajícího lesku, Oh My Gloss! od Rimmel London se pyšní ‘Gloss Lock’ technologií s arganovým olejem a vitaminem E.  Složení zaručuje až 6 hodin fantastické barvy, lesku a komfortu. Díky nelepivému a lehkému pocitu se tvoje rty na festivalu nemohly cítit lépe!

Párty den a noc s pěti šťavnatými odstíny růžové, lila, korálové, tělové a transparentní. Zkus odvážnou fuchsiovou Ooh La La (#500). Dodej rtům červený polibek odstínu Snog (#330). Nebo ochutnej žvýkačkově růžovou Glossaholic (#150). Každý báječný odstín ponoří tvoje rty do lesku, díky kterému vypadají naprosto úchvatně.

Zamiluješ si svůj troufalý look s Rimmel London. Oh My Gloss! se představuje v unikátním “twisted” balení, které je velmi hravé.
 

NOVINKA lak na nehty 60 Seconds Super Shine

Bavte se s nejzářivějšími nehty ve skvělých festivalových odstínech. Rimmel London představuje nové složení rychleschnoucích laků na nehty 60 Seconds Super Shine s barevnou technologií 3v1, která zajišťuje ultra lesklou barvu v rekordním čase. 

Tato malinká lahvička opravdu ukrývá zázrak. Vše, co potřebuješ pro přesnou aplikaci barvy, je v jediný bezchybný tah, s efektem jako bys použila podkladový i vrchní lak. Vše v jednom – wow!  Tento ultra precizní štěteček dělá z každého profesionála, protože dokonale klouže po nehtech a zanechává bezchybný profi výsledek. Tato rychlá formule schne za méně než 60 sekund*, takže ti nebudou chybět drahocenné minuty pro přípravu na párty. Nové laky jsou vylepšeny o složení, které je odolné vůči olupování, jejich barva nebledne a vydrží až 10 zábavných festivalových dní.

Užij si vylepšenou řadu rychleschnoucích laků 60 Seconds, Rita zanechala svůj podpis na 8 nejžhavějších odstínech! Rita, inspirovaná módními trendy, hot letními barvami a svým úžasným smyslem pro street style, vytvořila 3 úžasné pastelové a 5 odvážných zářivých odstínů pro oživení tvojí manikúry. Inspiruj se duhovými barvičkami, od broskvově oranžové Peachella (#408) přes červenou Glaston-Berry (#300) a po azurovou Bestival Blue (#880) a akvatickou zelenou Roll in the Grass (#878).  Ztotožni se s Colourfest a nos na každém nehtu jinou barvu!

Chic hippies odstíny dostaly fantastické květinové balení, které bylo inspirováno festivalovými bílými sedmikráskami. A co víc, celá kolekce laků hrdě nese jméno Rity na svém uzávěru.  

Rozjeď to letos na letních festivalech! Dodej rtům a nehtům fantastickou barvu a lesk s novou kolekcí Colourfest  od Rity Ora. Get the London look