13. března 2015
 | 
Into the Glow Color Collection pro jaro 2015, jejíž hlavní hvězdou je Hydrating Bronze Gel Créme.

Tato limitovaná kolekce mimo jiné obsahuje oslnivé barvy na nehty a rty, bronzer a suchý olej ve spreji pro dosažení jemného polibku slunce, tak typického pro Michaela Korse.

Nový Hydrating Bronze Gel Créme je vaším prvním krokem směrem k sexy oslnivému vzhledu. Vhodné k multifunkčnímu využití, lze použít na obličej i dekolt, lze aplikovat samostatně nebo jako základ pod make-up pro svěží zářivý vzhled. Lehké gelové složení krému okamžitě uhasí žízeň vaší pokožky a poskytne celodenní hydrataci. Jeho čirá struktura obsahující jemné perleťové částečky dodá vaší pleti jemnou a okamžitou záři.

Odstíny barev pro rty a nehty začínají u poutavých odstínů růžové, přecházejí do tónu ů korálových a končí u tělových. Laky na nehty s sebou přinášejí trendy odstíny krémově korálových, perlový a třpytivých barev. Nový lesk na rty Lip Luster pro extra lesk zanechá vaše rty jemné a hladké, je možné jej aplikovat jak na rtěnku, tak samostatně. Suchý olej na tělo Liquid Shimmer dodá vaší pokožce jemnou záři, lesk a lehkou vůni parfému Michael Kors’Signature. Dokonalého pohlazení od slunce dosáhnete díky bronzeru Bronzer in Glow.

 

Díky kolekci Into the Glow snadno docílíte originálního opáleného vzhledu, hydratované pokožky, lesklých rtů a elegantních nehtů.

Kolekce Michael Kors Into the Glow bude k dispozici u exkluzivně v parfumeriích Sephora od dubna 2015.