16. března 2015
 | 
Foto: Sephora
Let’s introduce you … Dovolte, abychom vám představili (za zvuku bubnů) Craiga Redmana a Karla Maiera!

Legendární dvojice přátel a umělců, zaměřených na grafický design plný humoru, dokáže odvážným způsobem zpracovat obraz a grafiku do naprosto originální podoby, kterou každý snadno pozná. Oba umělci spolupracují s největšími nadnárodními společnostmi (zejména LVMH). Výsledkem jejich spolupráce jsou grafické motivy v živých a pestrých barvách, jedinečné a nenapodobitelné kreace s vtipným podtextem … Něco vám to připomíná?  Ano, strefili jste se do černého: grafické ztvárnění stylu Sephora mood! Když se spojí originalita a jedinečnost trendy a funky stylů, výsledkem jsou dvě jedinečné kolekce koupelových produktů a líčení, s určitou dávkou excentričnosti a ultra-pop designovým obalem, ze kterých budou mít radost i ty nejnáročnější ženy!

Bubble bath & Shower gel Craig & Karl (Peony)

Ikonická koupelová a sprchová pěna Sephora s pivoňkovou vůní v originálním pestrobarevném „pop“ obalu z dílny tvůrčí dvojice Craig & Karl. Pokud máte chuť zahalit své tělo do bublin či prožít příjemnou relaxaci ve sprše, tato pěna vám nejen dodá radost a dobrou náladu, ale i potěší svými pestrými barvami. 

Bubble bath & shower gel Peony Craig & Karl – Bain Douche Moussant Pivoine by Craig & Karl

Moisturizing hand creams (Peony, Monoi and Lagoon)

Krém na ruce s dokonalým designem poskytne vašim rukám to nejlepší: dokonalou péči a hydrataci.   Sephora i Craig & Karl si zaslouží poděkování.
Moisturizing hand cream – Crème mains hydratante Craig & Karl

Available in Peony, Monoi or Lagoon scents – Disponible dans les senteurs Pivoine, Monoï et Lagon.

 

Hand wash (Peony, Monoi and Lagoon)

Tekuté mýdlo zahalí vaše ruce do květinové vůně monoi, pivoňky či svěží lagunové vůně. Pokožka vašich rukou bude jemná a příjemně provoněná. Navíc originálním způsobem dotvoří design vaší koupelny. Praktické balení, vždy po ruce.
Hand wash Craig & Karl – Crème lavante mains Craig & Karl

Available in Peony, Monoi or Lagoon scents – Disponible dans les senteurs Pivoine, Monoï et Lagon

Craig & Karl bath gift box

Dárková sada v limitované edici s originálním designem… Obsahuje řadu sprchových a koupelových výrobků (koupelovou a sprchovou pěnu Bain Douche Moussant Pivoine, tekuté mýdlo Crème Lavante Mains Monoï, tři rozpustné kostky do koupele Cubes Effervescents Lagoon a houbičku ve tvaru květiny Fleur de Douche bleue), které si nemůžete nechat ujít.
Craig & Karl bath gift box – Coffret cadeau Craig & Karl
Contains one bubble bath, one hand wash, one flower shower, 3 fizzing bath cubes

Contient un bain douche, une crème lavante mains, une fleur de douche et 3 cubes effervescents pour le bain

Creamy body wash capsules dispenser

Otevřete, neváhejte a vyberte si některou ze 20 kapslí se sprchovým gelem (v 7 dostupných vůních: pivoňka, bavlníkový květ, monoi, mango, brusinka, svěží lagunová, zelený čaj), které se k vaší pokožce nejlépe hodí.

Creamy body wash capsules dispenser – Distributeur de capsules de crèmes de douche Craig & Karl