11. března 2015
 | 
Foto: Coty
Adidas představuje nové CLIMACOOL antiperspiranty

Značka adidas se vyznačuje svým komplexním odhodláním podporovat sportovce a předvídat potřeby moderních tréninků a výkonů. Dnešní sportovci mají vysoké nároky na svou výstroj a výzbroj a na vrcholu seznamu přání stojí chytrá technologie, která vás ochladí a udrží pocení pod kontrolou. adidas vévodí světu sportu s climacool®, technologií pro oblečení a obuv, která odvětrává a zajišťuje cirkulaci vzduchu, díky čemuž pomáhá udržovat příjemný pocit chladu a sucha kilometr po kilometru. Značka adidas péče o tělo, inspirovaná touto unikátní technologií a řízená silným přesvědčením, že moderní způsob života je stejně náročný jako závodění, představuje své nové antiperspiranty climacool.

Čím víc zabereš, tím víc climacool funguje

Antiperspiranty a climacool oblečení mají stejné základní benefity, které vás udržují svěží a v suchu. Aby byly antiperspiranty ještě účinnější, přenesl adidas benefit svěžesti climacool z oblečení do nové řady antiperspirantů adidas climacool.

Ve snaze neustále zlepšovat technologie na ještě vyšší úroveň nabízí climacool vynikající výkon v pohybové technologii. Nikdy nevíte, jak náročný váš den bude. Climacool je přesně to, co hledáte, protože jeho aktivní složení je navrženo tak, aby odpovídalo vašim výkonům v posilovně nebo v průběhu náročného pracovního dne. Vysoce účinná technologie climacool obsahuje svěží kapsle, které se aktivují pohybem. Když se váš den stane náročnějším, tření a vlhkost způsobí, že tyto kapsle prasknou a dodají vám nový příval svěžesti, aby vás udržely v pohodě. Okamžitý osvěžující příliv vůně je vyvolán kontrastem mezi volnými oleji ve složení a citrusovou vůní, která se z kapslí uvolní při jejich prasknutí.

Tento počáteční výbuch svěžesti je pouze začátek, protože čím více se zapotíte, tím lépe to funguje! Jak vaše úsilí zesiluje, climacool antiperspiranty vám poskytují více a více svěžesti díky kapslím, které praskají průběžně – tak, jak posouváte své limity.

Nejlepší složení ve své třídě

Climacool antiperspirant přináší sílu climacool® do složení antiperspirantů adidas, které již nabízejí nejlepší účinnost ve své třídě. Toto jedinečné složení poskytuje 48hodinovou ochranu proti pocení a zápachu díky dvojitému, blokujícímu a absorbujícímu, působení účinných látek antiperspirantu.

Pro ujištění, že nové složení climacool antiperspirantů dostojí standardům technologií adidas, bylo složení climacool testováno na velkém množství spotřebitelů1. Test potvrdil, že climacool antiperspiranty mají lepší vůni a při testování jsou upřednostňovány oproti vedoucímu antiperspirantu na trhu.

Výrazné, moderní balení
Moderní balení je navrženo tak, aby poukazovalo na benefity složení climacool. Poprvé adidas ustoupil od svého ikonického černého balení a pánská varianta se představuje ve stříbrné barvě přinášející svěžest a moderní vzhled. Balení dámských antiperspirantů doplňuje svůj pánský protějšek kombinací bílé a stříbrné pro pocit čistoty a péče. Na obou baleních a napříč všemi komunikačními kanály se objevuje vyobrazení modrých vln, které reprezentují technologii kapslí v akci pro celodenní svěžest.

Aktivujte antiperspiranty climacool svým pohybem se připravte na výkon v pohybu.