9. března 2015
 | 
Foto: Shutterstock
A je to tady… zase půjdeme s kůží na trh, a to veřejně.

Celulitida, bledá kůže, strie, suchá a dehydratovaná pokožka… Vichy má naštěstí řešení na všechno. Jen je zapotřebí začít včas.

CELLUDESTOCK

S čistým kofeinem proti celulitidě

Působí proti celulitidě a je výborným doplňkem dietního režimu. Je vhodný pro ženy, které chtějí lokálně (boky, stehna, zadek) působit na nadbytečný objem a na pomerančovou kůži.

Obsahuje účinné látky jako 5% čistý kofein, který efektivně nastartuje odbourávání tuku, a Lipodicine™, který stimuluje vylučování a zamezuje tak ukládání tuku během období             sníženého příjmu kalorií. Lehká textura přináší optimální komfort a okamžité vyhlazení povrchu pokožky. Vhodný pro všechny typy pokožky, včetně té citlivé. Aplikujte každé ráno a večer. 

Vmasírujte produkt od kolenou až k bokům.  

SAMOOPALOVACÍ MLÉKO 

NA OBLIČEJ A TĚLO

Pro přirozené opálení i bez UV záření 

Formule obohacená DHC dodává pokožce přirozené a stejnoměrné opálení. Vitamin E zaručuje svěžest.

Již od první aplikace je pokožka během několik hodin výraznější a krásně opálená.

Aplikujte 2 až 4krát týdně v závislosti na požadovaném výsledku. Aplikujte stejnoměrně a důkladně rozetřete v oblasti kolem obočí, na kotnících, kolenech a loktech.

Nenanášejte v blízkosti očí. 

Po aplikaci si důkladně umyjte ruce.

ACTION INTEGRALE VERGETURE KRÉM NA STRIE
S dvojím – korektivním a preventivním účinkem

Krém proti striím je bohatý na vyživující rostlinné oleje a Hydroxyprolin. Dobře hydratovaná a vyživená pokožka si zachovává svou elasticitu a lépe odolává tahům. Silikony umožňují okamžitý vyhlazující efekt.

Riziko vzniku strií je tak silně redukováno. Existující strie jsou viditelně zmírněny.

Aplikujte na partie, kde by se mohly objevit strie (břicho, prsa, stehna a boky). Pro zlepšení penetrace aktivních látek do pokožky vmasírujte.

NUTRIEXTRA DELIKÁTNÍ OLEJ
Hloubkově vyživující suchý olej

Vzácné spojení 9 rostlinných olejů speciálně vybraných pro suchou citlivou pokožku, které pokožce nabízí texturu suchého oleje s účinností hloubkové péče. Pokožka je krásnější, s 24h komfortem a bez mastného efektu.

Lehká a smyslná formule mění aplikaci na vzácný, delikátní moment masáže. Teplá květinová parfemace zachycuje okouzlující vůni bergamotu, Ylang a květu z pomerančovníku. Suchý olej zanechá pleť delikátně parfemovanou.

Aplikujte denně po osprchování či koupeli na čistou a suchou pokožku jemnou masáží. Lze použít pro zkrášlení a výživu pokožky těla, obličeje i na vlasy.