4. března 2015
 | 
Foto: Coty
Hravou dvojici vůní pro něj a pro ni.

Roztančete svůj život. Vpusťte do něj slunce, zábavu, pohodu a všeobjímající radost letních dnů. ESPRIT představuje Life Summer pro něj a pro ni, novou hravou dvojici vůní zachycující bezstarostnost léta. Tato limitovaná edice je zářivou interpretací oblíbené originální vůně Life by ESPRIT a přináší vám dobrou náladu a úsměv na tváři.

Co může být krásnějšího než bezstarostné letní chvíle strávené s partnerem? Vůně Esprit Life Summer jsou jako magické koření pro váš vztah. Ovocně-květinová vůně pro ni skvěle ladí se svým kořenito-dřevitým protějškem.

V hlavě vůně Esprit Life Summer pro něj se nejprve představí bergamot, mandarinka, kiwi a kardamom. V srdci vás osloví tóny papriky, ananasu, muškátového oříšku a bílých květů. Týkové a santalové dřevo, vetiver, jantar a pižmo v základu dodávají vůni její jedinečnost.

Vůně Esprit Life Summer pro ni se otevírá ovocnou směsí papáji, ledové mandarinky a růžového grapefruitu. Květinové srdce rozkvétá nótami čerstvého jasmínu, zmrzlých okvětních plátků růží a bílé orchideje. Hřejivý základ z bílého jantaru, santalového dřeva a pižma vás zahalí do smyslné svůdnosti.

Dvojice vůní Esprit Life Summer se prezentuje v klasických válcovitých flakonech zakončených víčkem s embosovaným nápisem LIFE BY ESPRIT. Flakon a krabička pro něj jsou zdobeny pruhy ve žlutých, zelených a modrých odstínech, zatímco flakon a krabička pro ni se pyšní pruhy ve žlutých, růžových a fialových tónech.

Esprit Life Summer pro něj, EdT 30 ml 249 Kč

Esprit Life Summer pro ni, EdT 15 ml 249 Kč