3. března 2015
 | 
Nyní vám představujeme novou limitovanou edici Beyoncé Rise Sheer, jemnější verzi pro jaro 2015.

Beyoncé věří, že ženská síla vychází zevnitř, a je-li žena propojena se svou vnitřní podstatou, může si užívat své jedinečnosti, své síly, své krásy. Na počest tomuto vznosnému a motivujícímu přístupu vznikla vůně Beyoncé RISE.

Výraznou složkou této nové jarní vůně je opět oblíbená květina Beyoncé, a sice orchidej. Stejně jako u vůně Rise jde o zlatou orchidej, která se ukrývá v samotném srdci vůně Beyoncé Rise Sheer.

Zářivá, svěží květinová vůně se otevírá jiskřivými tóny italského bergamotu, sicilského citronu a osvěžujícího bazalkového sorbetu. Srdce v sobě snoubí květinové nóty zlaté orchideje, bílé pivoňky a hydroponického jasmínu. Na závěr vás obejme hřejivý základ ze světlých dřev, čirého pižma a bílého jantaru.

Flakon vůně Beyoncé Rise Sheer kopíruje linie původního flakonu vůně Rise, pohrává si však s jiným barevným laděním. V elegantním vysokém skleněném flakonu se skrývá průhledná vůně, zatímco nápisy i vlnitý límec, evokující melodický smysl pro rytmus a věčný pohyb, mají zlaté provedení. Skupinka zlatých krystalů na víčku vystupuje ještě výše a vyzařuje sílu a statečnost. Krabička se představuje v bílo-zlatém provedení, z něhož vyzařuje čistota obsažená v samotném názvu vůně.