3. března 2015
 | 
Elegantní laky na nehty Dark Sides of Grey

Šedá je letos odstínem sezóny, a to nejen na filmových plátnech. Značka L’Oréal Paris jde s nejnovějšími trendy a představuje 5 nových odstínů laků na nehty z oblíbené řady Color Riche. Laky mají jedinečnou gelovou texturu a zaoblený štěteček, díky kterému se snadno aplikují. Buďte stylová a vyzkoušejte laky s nezaměnitelnými efekty v odstínech šedé.

Žhavou novinkou letošní sezóny je nejen film 50 odstínů šedi, který měl nedávno premiéru a už trhá rekordy, ale i nové šedé odstíny Dark Sides of Grey z řady Color Riche. Šedé odstíny jsou čisté, sofistikované a na nehtech působí velmi elegantním dojmem. Slaďte svůj look s nejnovějším trendem, který je jasně zbarven do netradičních šedých tónů. Ať už vás populární film zaujal nebo ne, s elegantními šedými odstíny laků zaujmete vaše okolí na první pohled.

Čistá elegance – 5 vzrušujících odstínů

Nové laky jsou jedinečné nejen svými tóny, ale i unikátní gelovou strukturou a zaobleným štětečkem pro snadnou aplikaci. K dostání je 5 nevšedních odstínů. Kombinací světlého a tmavého odstínu můžete vytvořit neokoukaný kontrastní design, kterým nehet „přepůlíte“.

• Dark Sides of Grey č. 893 – metalický efekt

• Dark Sides of Grey č. 885 – voskový efekt

• Dark Sides of Grey č. 888 – latexový efekt

• Dark Sides of Grey č. 890 – žulový efekt 

• Dark Sides of Grey č. 891 – efekt trnů

Se svůdnými šedými odstíny laků Dark Sides of Grey nebudete šedou myškou, ale naopak elegantní dámou, která ví, co chce.

Tutoriál: mezinárodní expert na nehty Tom Bachik ukazuje, jak používat odstín sezony – šedou