28. února 2015
 | 
Opět ve své kůži díky Maybelline New York.

Make-up, který okamžitě kryje nedokonalosti pleti a zároveň pomáhá zlepšovat kvalitu pleti? Sen mnoha žen, jejichž plet není tak čistá, jak by si představovaly, se nyní stává skutečností. Maybelline New York přichází s make-upem, který poskytuje nejen okamžité krytí, ale přispívá i ke zlepšení stavu pleti. SuperStay Better Skin navíc vypadá tak přirozeně, jako byste ani žádný make-up neměla. Skoncujte s nerovnostmi, zarudnutím a pupínky!

Je známo, že když nejsou ženy spokojeny se stavem své pleti, necítí se celkově dobře, nebo se dokonce raději drží v ústraní. Snad každá z nás tyto pocity zažila. V takových chvílích jednoduše „nejsme ve své kůži“. S novým make-upem od Maybelline se ale každá žena rozzáří. SuperStay Better Skin obsahuje Actyl-C, látku, která přispívá k odstranění následků stresu z pleti, pomáhá ji vyhladit a rozjasnit. S viditelně krásnější pletí se budete cítit lépe, opět ve své kůži. S perfektní pletí totiž přichází i vyšší sebevědomí!

Správný make-up je nutné si vybírat nejen podle barvy, ale i jeho vlastností. 5 odstínů nového make-upu SuperStay Better Skin od Maybelline New York se vyznačuje nejen schopností okamžitého krytí, ale i svým účinkem na kvalitu pleti, kterou pomáhá zlepšovat již za 3 týdny. Pleť je viditelně zdravější a zářivější. Látky obsažené v SuperStay Better Skin působí na vaši pleť každou minutu, po kterou make-up nosíte.

Nemáte pleť čistou tak, jak byste si představovala? Zkuste následující plán a po 3 týdnech pocítíte velké změny: Ráno a večer důkladně vyčistěte pleť, aby bakterie a maz nedusily póry, snažte se jíst zdravě, pijte hodně vody a pomozte své pleti make-upem SuperStay BetterSkin. A nezapomeňte se na sebe usmívat – viditelně krásnější pleť je skvělý důvod k úsměvu!