1. března 2015
 | 
Dokonale upravené obočí s Brow Drama

Podle specialistky na obočí Maybelline New York Maribeth Madron je právě obočí tím nejlépe transformovatelným prvkem vašeho obličeje. Stačí znát správné tahy a triky a samozřejmě mít vhodné „nástroje“, třeba právě Brow Drama od Maybelline, která se osvědčila i v backstage právě ukončeného New York Fashion Weeku.

Někdy mají jednotlivé chloupky v obočí tendenci si žít vlastním životem – rostou nerovně nebo mají jinou barvu než vlasy své majitelky. Právě pro tyto případy přináší Maybelline New York praktickou řasenku na obočí Brow Drama. Ta je opatřená speciálním kartáčkem, který skvěle rozetře barvu tak, aby se dostala ke každému jednotlivému chloupku a celé obočí pokryla od kořínků až ke konečkům. Barva dodaná obočí řasenkou Brow Drama navíc vydrží celý den, přitom ji lze večer snadno odlíčit.

Tvarování perfektních oblouků obočí je poměrě jednoduché, nicméně vyžaduje trošku cviku a praxi. Jak na to, poradí specialistka na obočí, Maribeth Madron: „Podívejte se rovně do velkého nástěnného zrcadla a snažte se udržet neutrální výraz obličeje. Obočí by mělo začínat mezi vnitřním koutkem oka a kořenem nosu, končit pak v linii s vnějším koutkem oka a nosními dírkami. Pak už jde hlavně o správné vyplnění a barvu, která by se neměla bít s barvou vlasů.“

Maybelline NY má nyní v portfoliu dokonalé pomocníky pro vaše bezchybné obočí. Kromě Brow Drama ještě již známou tužku Master Shape Eyebrow Pencil. Oba produkty jsou v nabídce ve třech barevných odstínech – tmavé blond a tmavě a světle hnědé.