1. března 2015
 | 
Limitovaná edice oblíbené vůně GUESS Dare je konečně tu!

V září 2014 byla uvedena GUESS Dare, výrazná a temperamentní vůně, díky níž napětí stoupá. Inspirací pro tuto dobrodružnou vůni byly odvážné sexy ikony 70. let.

Nyní představujeme její letní variantu, GUESS Dare Limited Edition. Vůně vás přenese do centra letního městečka, kde sebejistá a provokativní dívka GUESS, stojící v čele své party, prožívá úžasná letní dobrodružství. Užívá si svého mládí a její vnitřní krása upoutá všechny kolem.

Květinově-ovocná vůně, jejíž autorkou je Catherine Selig z parfumérského domu Firmenich, vás dokonale rozzáří. Šťavnatý grapefruit, jablko Lady Apple a liči obsažené v hlavě vůně okamžitě vykouzlí na vaší tváři úsměv. Květinové srdce vás omámí nótami svěží konvalinky, růžového jasmínu a okvětních plátků hrušky. Základ z jemného cedrového dřeva, bílého pižma a nót vanilky vás zahalí do pocitu štěstí.

Balení vůně GUESS Dare Limited Edition kopíruje ženský flakon původní vůně se svůdnými tvary připomínajícími křivky dívky GUESS. Strany jemného flakonu jsou zdobeny ostrými fazetami symbolizujícími svůdný rozpor mezi dívčí jemností a její rebelskou povahou. Růžovězlatá barva řetízku s logem GUESS obtočeného kolem hrdla flakonu je nahrazena stříbrnou barvou a stejně je tomu i u víčka, na jehož vrcholu je zobrazen ikonický trojúhelník GUESS. Meruňková barva vůně se u limitované edice změnila na svůdnou růžovou.
Krabička si pohrává s jemně modrým podkladem, na němž figurují výrazné stříbrné cvočky zosobňující ducha značky a tvořící typický vzhled GUESS.