1. března 2015
 | 
Playboy představuje limitovanou edicí vůní pro něj Playboy VIP Platinum

Když jste Playboy, máte VIP přístup na všechny nejlepší party. Myslíte, že život už nemůže být lepší? Je to neuvěřitelné, ale může! Nyní můžete povznést váš dekadentní životní styl na ještě exkluzivnější úroveň! Po senzačním úspěchu vůně Playboy VIP, Playboy představuje Playboy VIP Platinum, novou sběratelskou edici nejprodávanější vůně pro muže této značky. Tato mužná vůně, která bude v prodejnách dostupná jen po omezenou dobu, vás pozvedne do zářivého světa. Nejúžasnější kluby, nejlepší bary… a nejkrásnější ženy, které čekají jen na vás.

Každý Playboy ví, že platinová barva je znakem úspěchu a hojnosti. Edici Playboy VIP Platinum považujte za vaši vstupní kartu do skrytého nočního života, do nejúžasnějších míst, na soukromé party a hvězdné večírky. Vůně Playboy VIP vás vzala do přední linie. Nyní, s limitovanou edicí Playboy VIP Platinum, jste vítáni ve vyšším stupni cílových stanic! Objevte extravagantní svět pro vyvolené, kde svůdnost je jméno hry. Press to play!

Neodolatelně elegantní vůně

Edice Playboy VIP Platinum, elegantní a sofistikovaná vize mužnosti, je určena těm nejvytříbenějším a nejsebejistějším mužům Playboy. Její hluboce charismatický, zářivý podpis dokonale odráží uhlazený styl, přitažlivé kouzlo a sebevědomý postoj, který ženy zbožňují. Spojující živou svěžest s tmavou a intenzivní smyslností, edice Playboy VIP Platinum je exkluzivní a kontrastní vůně pro elitní návštěvníky mejdanů po celém světě. Tato orientální svěží vůně se otevírá působivým přívalem intenzivní svěžesti chladivé energické směsi bergamotu, březových a cedrových listů. Srdce dodává čistý, zářivý pocit s jasnými aquatickými nótami, které se pojí se šťavnatým zeleným jablkem a akordem křehkých lístků fialky. Následuje hluboce smyslná stopa hřejivých nót santalového dřeva, dekadentní pralinky a opojných tonka bobů vytvářející moderní, mužný zážitek, který je jednoznačně neodolatelný.

Dokonale exkluzivní vzhled

Pokud se vaše jméno objevuje na začátku každého guest listu, je nutné, abyste byli bezvadně oblečení. Playboy na úrovni vždy vypadá nenuceně elegantně… je neustále připraven střetnout se s krásnou neznámou! Balení edice Playboy VIP Platinum vypadá přesně tak uhlazeně. Jeho luxusní platinové a zlaté zbarvení je znakem exkluzivity.
Flakon ve tvaru placatky je zahalen v sofistikované šedé, zobrazená hlava zajíčka – ikonický symbol značky Playboy – se pyšní zlatými okraji a je zdobena luxusním VIP vzorem. VIP logo ve zlaté barvě a jméno edice v platinovém provedení sdělují barevný statut limitované edice a dodávají honosný dotek okázalosti. Krabička navazuje na luxusní styl propojením platinových a zlatých kovů. Zahalena do šedé barvy a doplněna zlatým designem nese dekadentně zdobenou velkou hlavu zajíčka a zlaté logo Playboy VIP se sexy siluetou v písmenku „I“. Elegantní a luxusní vzhled ještě doplňuje lesklý platinový štítek.

Platinová reklamní kampaň

Co by se mohlo stát, když se Playboy veze v zadní části limuzíny a chce flirtovat? Hravá a pozoruhodná reklamní kampaň Playboy VIP Platinum představuje mnoho ohromujících možností! TV spot, jehož režie se ujali Perlorian Brothers, odhaluje neuvěřitelnou jízdu životem. Bude řídit neodolatelně sexy řidička? Umí se naklonovat? Změní se limuzína v soukromé letadlo letící na ostrov zajíčků Playboy? Nakonec, je jeden způsob, jak to zjistit: press to play!
Připravte se zazářit – exkluzivní VIP svět čeká. Přesvědčte se, že s edicí Playboy VIP Platinum máte všude neomezený přístup. Press to play.