17. února 2015
 | 
Stejně důležité, jako zvolit správnou péči o pleť, je její důkladné odlíčení a čistění.

To představuje klíčovou část pečující rutiny, zdroj krásné, zdravé a ideální pleti. Ať už se jedná o pleťovou vodu, mléko nebo gel, je vždy potřeba respektovat nejen jednotlivé typy pleti, výběr textur, ale i stupeň znečistění pleti. 

Vichy nyní přichází s novou řadou kultovních přípravků Pureté Thermale v atraktivním a moderním balení, a navíc představuje dvě novinky, čisticí přípravky nové generace: Zkrášlující čisticí micelární olej, úplně první micelární olej v lékárnách, a Osvěžující čisticí gel.

PURETÉ THERMALE: PRVNÍ KROK K IDEÁLNÍ A ZDRAVÉ PLETI

Znečistěné životní prostředí má vliv na stav a zdraví pleti, a tudíž také na její krásu. Studie to jen potvrzují. Znečistění ovlivňuje pleť na několika úrovních: zvýšená produkce séba, dehydratace, snížení přirozené obranyschopnosti proti antioxidantům na povrchu pleti, oslabení kožní bariéry, nedostatečné prokrvení, mdlý a zašedlý vzhled pleti způsobený ulpíváním uhlíkových částic na jejím povrchu. Večer je třeba „obličej vyčistit“, zbavit ho nečistot, a to i když na něm není make-up.

ŘADA PURETÉ THERMALE ODSTRAŇUJE VŠECHNY TYPY ZNEČISTĚNÍ

K odstranění tohoto závoje nečistot „dusících“ epidermis, ženy preferují čisticí přípravky na bázi vody. Ty totiž nabízejí opravdový pocit svěžesti, čistoty a dokonale vyčištěné pleti. Tady však přichází na řadu další nepřítel krásy – tvrdá voda. Na pleti se nadměrně hromadí vodní kámen, který ji vysušuje a dráždí. 

Nyní jsou proto Laboratoře Vichy, specialista na citlivou pleť, ještě více odhodlány nedat těmto dvěma agresorům žádnou šanci kompletní řadou čistění pro všechny typy pleti i péče.

UNIKÁTNÍ KOSMETICKÁ NOVINKA

ZKRÁŠLUJÍCÍ ČISTICÍ MICELÁRNÍ OLEJ

Čisticí a pečující olej pro všechny typy pleti

Ultra-účinný olej efektivně a šetrně odstraňuje nečistoty, nadměrný kožní maz i voděodolný make-up a zároveň pečuje o pleť. Micely, které olej obsahuje, pomáhají k rychlému a efektivnímu odlíčení bez tření doplněnému péčí o pleť. Jeho olejová textura se při kontaktu s vodou přeměňuje na fluidní mléko a zanechává pleť dokonale čistou a nemastnou. Je vhodný jak pro suchou pleť, které poskytuje komfort, tak pro mastnou pleť, kterou efektivně zbavuje séba. Olej má navíc květinovo-bylinkovou parfemaci s nótami čajových lístků a rozkvetlých bílých květů.

MOC: 399 Kč / 125 ml*
 

NOVINKA

OSVĚŽUJÍCÍ ČISTICÍ GEL

Gel s detoxikačním účinkem

Osvěžující gel, který z pleti účinně odstraňuje všechny druhy nečistot. Textura vytváří polštářovitou pěnu, jež zmírňuje nepříjemné pnutí způsobené vlivem tvrdé vody. Pleť je po použití čistá, svěží a s větším pocitem komfortu. Formule obsahuje extrakt z vzácného stromu Moringy, aktivní látku s unikátními účinky „proti znečištění“, která chrání buňky před extrémním znečištěním i z ovzduší. Jeho ovocno-květinovo-bylinková vůně přináší pocit čisté a svěží pleti.

MOC: 399 Kč / 200 ml*

VŠECHNY PŘÍPRAVKY JSOU: BEZ PARABENŮ, HYPOALERGENNÍ.                                         

S POSILUJÍCÍ, ZKLIDŇUJÍCÍ A REGENERAČNÍ TERMÁLNÍ VODOU Z VICHY.             

TESTOVÁNY NA CITLIVÝCH TYPECH PLETI POD DERMATOLOGICKOU KONTROLOU.