2. února 2015
 | 
Představujeme revoluční novou vůni od módního návrháře Jeremyho Scotta.

Jeho tvorba vyznačující se rebelantským vtipem, optimismem a uhlazeností je pro mezinárodní popové hvězdy a tvůrce stylu naprosto neodolatelná.

Jeho vize oživení a pozvednutí popkultury – s úžasnými výsledky – vypráví příběh o tom, jak se nemožné stane skutečností.

Neexistují žádné limity. Žádné otázky. Realita se podřídí.

 

Jeho první vůně, Jeremy Scott for adidas ORIGINALS, ztělesňuje vysoce kontrastní svět populární módy, kde je představivost vším.

Vítězství nekonvenčnosti…

Jeremy Scott for adidas ORIGINALS vzdoruje všem očekáváním svým unisexovým složením, které staví do kontrastu ženskost a mužnost.

toto je kráska…
Smyslná směs růže a kalábrijského bergamotu dodává jemné ženské nóty, které pozvednou vůni omamnou všehoschopnou lehkostí, jež odkazuje na ikonická andělská křídla sportovních bot z kolekce adidas Originals.

a zvíře…

Temná nóta kadidla, bílého pepře a kašmírového dřeva dodává stopu prvotní mužnosti a „povolává“ zvířecí vzory z módní kolekce adidas Originals by Jeremy Scott – leopardí mikiny, bundy s gorilími stopami a tygří kotníkové tenisky s ocáskem v patní části.

BALENÍ

Balení vůně Jeremy Scott for adidas ORIGINALS bylo vytvořeno s hravou sofistikovaností, a je proto nezaměnitelné.
Výrazný flakon si pohrává s ikonickými andělskými křídly sportovních bot z kolekce adidas Originals a přebírá podobu křišťálové okřídlené tenisky.
Flakon je usazený v sametu uvnitř surrealistické krabice na boty označené logem adidas se třemi pruhy a uzavřené magnetickým víkem.
Představuje zároveň kosmetický produkt i žádoucí předmět. 

V České republice je vůně exkluzivně k dostání v parfumerii Marionnaud v OC Nový Smíchov v Praze za 2 250 Kč.

Celkem bylo vyrobeno pouze 10 000 kusů pro celý svět.