2. února 2015
 | 
Vůně Playboy pro ni představují kolekci Play It Sexy Pin Up: Novou limitovanou edici vůní a produktů péče o tělo

Když chcete ukázat svou maximální svůdnost, musíte hrát sexy…ve stylu pin up! Vůně Playboy pro ni se inspirovaly hravou smyslností dívek pin up a představují novou kolekci Play It Sexy Pin Up, limitovanou řadu opojných vůní a produktů péče o tělo. Noste ji s krajkovými malými černými, vysokými podpatky a trochou koketního postoje… výsledný efekt bude neskutečně sexy!

Play It Sexy

Dychtivě očekávaná kolekce Play It Sexy Pin Up nabízí nový vášnivý a okouzlující pohled na původní svůdnou vůni Play It Sexy. Tato neodolatelná kolekce, provokativní směs dívčího půvabu a démonicky svůdné ženy, je ideální pro svádění a škádlení chlapců. Muži, mějte se na pozoru! Dokonalá smyslnost je reprezentována dívkou pin up, Kate: koketní rudovláskou s nekonečně dlouhýma nohama vyzařující podmanivý ženský šarm a smyslný sex appeal. Copak muži dokáží odolat jejím svůdným křivkám a vyzývavému vzhledu? Když nastane večer, rozehrává svou nejoslnivější hru…. A noc je její. Následujte příklad Kate: navoňte se vůní z kolekce Play It Sexy Pin Up, našpulte rty a sledujte, jak muži padají k vašim nohám.

Sladce svůdná vůně

Orientální labužnická vůně, Play It Sexy Pin Up je sladký a svůdně smyslný elixír odrážející okouzlující charakter Kate. Zářivý záblesk růžového grapefruitu a klementinky v hlavě propůjčuje vůni jasnou a jiskřivou osobnost. Hedvábně jemné pohlazení okouzlující pivoňky a akord šťavnaté broskve v srdci vůně dodávají delikátní a nevinnou smyslnost. Vůně tajemné vonokvětky a přitažlivého pačuli přinášejí intenzitu a sofistikovanou ženskost. Nakonec vás uchvátí nádherná vůně sladké pralinky a hřejivých nót vanilky dotvářející návykovou a ultra sexy svůdnost.

Styl Sexy Pin Up

Balení kolekce Play It Sexy Pin Up přebírá svůdný design vůní Play It Sexy a propojuje ho s dívčími, okouzlujícími prvky Pin Up pro vytvoření nádherné sběratelské edice. Krabička vůně je zdobena fialovo růžovým krajkovým vzorem evokujícím půvabné spodní prádlo pro luxusní pocit. Na přední straně krabičky je v nádherné póze vyobrazena překrásná svůdnice Kate. Poutavá originální kresba zachycuje pin up dívku v krátkých krajkových šatech a závratně vysokých podpatcích hledící svůdně přes rameno. Jednou rukou hladí velkou hlavu zajíčka Playboy. A hádejte, co? Zajíčkovi byl dopřán nový prvek v podobě tmavě fuchsiového motýlka.

Zaoblený skleněný flakon s toaletní vodou je naplněn svěží růžově zbarvenou vůní pro dokonale ženský efekt. Flakon je zakončen ikonickými oušky zajíčka – stejnými, jaké nosí legendární zajíčci Playboy – a roztomilým motýlkem, který dostal svůdné fuchsiové zbarvení. Celkový vzhled je podmanivou směsí dívčí krásy a smyslnosti.

Dokonalý zážitek z vůně

S kolekcí produktů vůní a péče o tělo Play It Sexy Pin Up se budete cítit sexy od hlavy až k patě. Pro dlouhotrvající svěží pocit použijte tělový sprej se svěží, orientální vůní. Hydratujte svou pokožku a dopřejte jí pocit jemnosti se změkčujícím, lahodně smyslným sprchovým gelem.

Stejně jako toaletní voda, také ostatní produkty mají na svém obalu svůdnou dívku Kate a růžový krajkový vzor pro vytvoření okouzlujícího elegantního vzhledu. Deodorant se představuje v růžovém balení s fialovými prvky, které doplňuje motýlek zajíčka. Fuchsiově zbarvený sprchový gel má žhavě růžové balení, které vám jednoduše nemůže uniknout.

Máte v sobě dávku hravosti? Nechte se inspirovat provokativní sladkostí a smyslností. Rozehrajte to ve stylu pin up sexy… a zanechte za sebou dav obdivovatelů! Press to play!