29. ledna 2015
 | 
Nezapomenutelný zážitek!

Skvělé degustační menu, jako bonus srdíčkový koláček od zámecké cukrářky paní Mrkvičkové a láhev výjimečného italského Prosecca čekají zamilované dvojice na Chateau Herálec*****, Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE na svátek sv. Valentýna.

Jeden z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách při příležitosti oslavy všech zamilovaných nabízí svým hostům speciální „Valentýnský balíček“. Zapomeňte na běžné životní starosti a prožijte se svojí láskou nezapomenutelné chvíle na tomto krásném místě uprostřed téměř nedotčené přírody.  A pokud bude počasí v únoru tak nádherné jako nyní, tak si každá zamilovaná dvojice může v zámeckém parku dopřát navíc ještě zimní zasněžený piknik.

Pro všechny zamilované, kteří si chtějí užít plnými doušky romantické atmosféry svátku sv. Valentýna, je připraven speciální víkendový „Valentýnský balíček“ /13.2. -15.2.2015/ plný nezapomenutelných zážitků, relaxu a pohody. Romantická příležitost je skvělým impulsem poznat jedinečnost zámeckého hotelu a kvalitu služeb jediných Spa by L´Occitane, kde na Vás při svitu svíček čeká kouzelný saunový svět, krásný bazén pod historickými klenbami, vířivka ve starobylé věži a magické silencarium pod arkádami oranžerie s výhledem do zimně oblečeného anglického parku.

Společně si můžete dopřát příjemné chvíle během nejrůznějších wellness procedur a zkrášlujících kúr či se posadit do saní, zachumlat se do teplé deky a nechat se romanticky unášet párem nádherných fríských koní zimní  krajinou. Ty sportovně založené v případě dobrého počasí jistě inspiruje možnost zabruslit si na zámeckém nádvoří, případně vyrazit na běžkách do okolité nádherné přírody. Jako ten správný tip se jeví i možnost posedět si s partnerem před zapáleným krbem v zámecké knihovně.

A jelikož se říká, že láska prochází žaludkem, tak přímo pro tuto příležitost připravil šéfkuchař zámku Chateau Herálec Petr Špinka speciální degustační valentýnské menu podávané při svíčkách v zámecké restauraci Honoria, které Vám zajisté přinese nezapomenutelný gurmánský zážitek. A co Vás v tomto kouzelném čase ještě čeká? Až se zámek zahalí do tajemné tmy a hvězdy rozzáří černočernou vysočinskou oblohu, ze zámecké hvězdárny se Vám bude zdát, že nebe poseté milióny zářících hvězd máte na dosah ruky. Budete mít pocit, jako by se Vám zde zastavil čas, nemusíte nikam spěchat a v klidu a pohodě si můžete vychutnávat romantickou atmosféru tohoto krásného místa.