8. ledna 2015
 | 
Ideální drink pro noční party, to je Frisco Night. Dobrá party znamená i mít dokonalý outfit.

Do velké módní soutěže, kterou jsme vyhlásili na frisco.jenprozeny.cz nám posíláte spousty skvělých fotografií party outfitů, které bedlivě sledují naši porotci. Představujeme vítězky listopadového kola, každá z nich získává karton Frisco Night!

Vítězka Lucie Viturková
Jak hodnotí její outfit Lucie Janotová, módní ředitelka časopisu Harper’s Bazaar: „Sezóna večírků je v plném proudu! A pokud clovek chce zazářit, není nic lepšího než vsadit na flitry. Ale co si budeme nalhávat, třpytivá móda je balancovaní na tenkém ledu. Lucie to zvláda skvěle! Líbí se mi, že flitrové minišaty nemají hluboký výstřih, který by působil lacině, ale naopak minimalistický střih, který spolu s dlouhým rukávem, působí elegantně a šik. Skvělá práce :)“

Vítězka Simona Marinčáková
Hodnotí Kateřina Sokolová: "Outfit se mi líbí, protože i já se v oblékání řídím heslem „v jednoduchosti je krása“. Zajímavý náhrdelník je skvělým oživením černého topu.

Vítězka Nikola Bláhová
Hodnotí Filip Vaněk: Modročerná kombinace ve větších plochách je módní. Stejně tak dobře zvolila Nikola k šatům punčochy, které neprosvítají a opticky plynule přechází v kotníkové boty. Chválím večerní maxi psaníčko.

Vyfoťte se ve svém dokonalém party outfitu, fotku nám pošlete a hrajte o skvělé výhry! Navíc pokud se váš party outfit skládá pouze z černé a zlaté barvy, získáte automaticky bonus v podobě tří lahví novinky Frisco Night! Fotografie každé takové výherkyně bude označena razítkem „Frisco APPROVED“. Více na frisco.jenprozeny.cz