14. srpna 2017
 | 
Foto: Sanytol
Léto je v plném proudu a sportovním nadšencům se tak otevírají široké možnosti venkovního vyžití. Fyzická aktivita ale často zanechá nechtěné stopy na vašem oblečení či sportovní obuvi. S pomocí těch nejúčinnějších přípravků jim navrátíte maximální svěžest, a navíc je zbavíte přítomných bakterií.

Víte, že po vyprání v běžných pracích prostředcích není prádlo zcela čisté? Minimálně pokud hovoříme o přítomnosti bakterií, virů a plísní. Ty se hojně vyskytují na sportovním prádle, obuvi, nebo ručnících. Oblečení na sport je vyrobené z jemného a funkčního materiálu, který není vhodné prát ve vysokých teplotách. Jenže nízké prací teploty nejen že neodstraní viditelné skvrny, ale nezlikvidují ani vytrvalé mikroorganismy. Jejich přítomnost zanechává i na čerstvě vypraném prádle nepříjemný zápach, a navíc může způsobit kožní problémy. Jestliže chceme například jemné sportovní prádlo udržet v nejlepší kvalitě, je nízká prací teplota nevyhnutelná. S tímto novým trendem je zároveň spojena i vítaná energetická úspora a šetrná ekologická stopa. Abychom ale docílili i při nízkých teplotách maximální čistoty a prádlo zbavili všech bakterií, musíme zvolit ty nejlepší dezinfekční produkty.

Značka Sanytol, průkopník v dezinfekci textilu, nabízí pro tyto účely dezinfekci na prádlo, která je k dispozici ve dvou velikostech – 500 ml a 1000 ml. Eliminuje veškeré bakterie, viry a plísně na vašem oblečení a nenarušuje vlákna ani barvu textilie. Je vhodná jak pro barevné, tak bílé prádlo. Zároveň také v pračce odstraňuje zbytky choroboplodných zárodků, které jinak zůstávají na oblečení. Dezinfekce na prádlo je ideální pro sportovní oblečení, bytový textil (ručníky, povlečení, utěrky atd.), spodní prádlo, nebo textilie spojené s domácími mazlíčky. Aplikuje se do přihrádky na aviváž při nastavení obvyklého pracího cyklu. Funguje i při nízké prací teplotě 20 °C. Možné použít i na ruční praní.

Pokud chcete, aby byla dezinfikovaná a chráněná i sportovní obuv, vyzkoušejte dezinfekci do obuvi od Sanytolu. Je jedním z nejúčinnějších a nejšetrnějších přípravků, které jsou v běžné maloobchodní síti k sehnání. Pohlcuje pachy a dezinfikuje obuv do hloubky. Odstraňuje bakterie, plísně a viry, tedy hlavní příčinu nepříjemného zápachu. Je účinná i na patogeny způsobující plísně, bradavice a mykózy. Dezinfekce do obuvi je velmi šetrná, takže se nemusíte bát poničené látky nebo deformace tvaru bot.

Dezinfekci do obuvi i dezinfekci na prádlo zakoupíte v běžně dostupných drogeriích.

S přípravky od Sanytolu dodáte často pranému oblečení kompletní péči, zbavíte ho bakterií a budete se v něm, díky úžasné svěžesti, báječně cítit.