24. března 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com, Sanytol
Znáte ten pocit, když vás bolí celý člověk a po těle cítíte nepříjemné mrazení? Pravděpodobně se v danou chvíli jedná o začínající chřipku. Léčba trvá několik dní, někdy i týdnů. Nic příjemného. Zaměřili jsme se na pár méně známých tipů, které s chřipkou pořádně zatočí.

Proležené dny v posteli, nechuť k jídlu a neustálé pocení spojené s vysokou teplotou. Tradiční období, kterému bychom se nejraději všichni vyhnuli. Není to však tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Jen si to představte – každodenní styk s kašlajícími lidmi, přeplněná městská hromadná doprava, velké změny teplot a stres. Ideální podhoubí pro oslabení celkové imunity a následnému propuknutí onemocnění.

Je pravda, že proti onemocnění můžeme podniknout několik základních preventivních kroků. Od pravidelné konzumace vitamínů, zdravých čajů, bylinek, až po drahocenné a osvědčené rady našich babiček. Jenže co když ani tohle nestačí?

Na první pohled se to může zdát jako podřadná věc, ale mnoho pro podporu naší imunity můžeme udělat přímo u nás doma.

Teď se zkuste zeptat každá sebe sama – udržuji doma takový pořádek, který maximálně eliminuje vznik různých bakterií a mikrobů? Pravidelně větrám? Používám takové prostředky, které kromě toho že čistí zároveň i dezinfikují?

Přesně takové otázky si kladla i značka Sanytol, která již několik let působí na českém trhu. Její čistící výrobky určené pro celou domácnost splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákaznic. Produktová řada Sanytolu obsahuje výrobky pro kompletní úklid a dezinfekci nejen vaší domácnosti, ale i předmětů, s kterými denně přicházíte do styku. Všechny výrobky jsou bez chlóru, nezanechávají skvrny, jsou šetrné k povrchu a likvidují 99 % bakterií, virů a plísní. Zdravá a čistá domácnost takřka na dosah!

Proč ale Sanytol zmiňujeme v souvislosti s chřipkou? Její výrobky mají takové složení, které tento vir ničí! Ať už zmíníme dezinfekční osvěžovač vzduchu (MOC – 85 Kč), dezinfekční univerzální čistič ve spreji (MOC – 93 Kč), dezinfekci na prádlo (MOC – 90 Kč) nebo 75 ml dezinfekční gel na ruce (MOC – 80 Kč), všechny proti chřipce efektivně bojují a ničí její zárodky.

Pokud jste se rozhodly, že nějaký z produktů vyzkoušíte, možná jste si položily otázku – nebude to celé stát moc peněz? Nebude! Produkty jsou k mání za velmi příznivé ceny.

Pochopitelně nemůžeme slíbit, že při pravidelném používání těchto přípravků, které jsou k sehnání v běžných drogeriích, chřipku zcela vyloučíte. Můžete ale udělat ze své domácnosti takové prostředí, díky kterému můžete nákazu minimalizovat, a navíc mít dobrý pocit, že jste udělaly další krok k pevnějšímu zdraví.