20. července 2018
 | 
Foto: Volkswagen
Ani netušíte, jaké máte štěstí, že je tu nový Volkswagen Polo.

Nejen, že toto navenek ještě stále malé auto vám uvnitř nabídne až neuvěřitelný prostor, komfortní sedadla, skvěle jede, je úsporné a lidé se za ním dost často otočí, ale pokud si vyberete speciální edici Beats, užijete si za volantem navíc hodně muziky!

Nové Polo prostě není žádný ocumlaný bonbón, žádná kabelka na kolech, ale dospělé auto. V bílé barvě s „rychlými pruhy“ přes celou karoserii vypadá navíc maximálně elegantně. Tu nejzákladnější věc – dopravit vás z bodu A do bodu B – zvládne s grácií a přehledem, ať už jsou venkovní podmínky jakékoli. K tomu vám ale nabídne i celou řady vychytávek. Můžete mít samozřejmě automatickou převodovku, digitální tachometr, kde si můžete promítat i mapu z navigace, aniž by bylo nutné otáčet hlavu na středový panel, USB konektor pro připojení telefonů, jejichž obsah si můžete zrcadlit na středovém displeji, a naší oblíbenou vychytávku – odkládací přihrádku na telefon s bezdrátovým dobíjením. Jednoduše přijdete do auta, odložíte telefon a když vystoupíte, máte nabito. Tedy, pokud nejedete jen někam za roh.

A pak je tu ta hudba. Polo Beats má speciální soustavu reproduktorů, které vyladila přímo firma Beats Audio. Jejich výkon je 300 Wattů, co je ale podstatnější, je výsledný dojem z poslechu. Ten je díky osmikanálovému zesilovači fantastický. Hloubky jsou hluboké, výšky syčí tak akorát a středy dotvářejí jedinečný zvukový dojem ať už posloucháte vaši oblíbenou symfonii, či R&B na Evropě 2. Tak to má být – s dobrou hudbou a kvalitním zvukem je totiž každá cesta pohodová!

Volkswagen Polo Beats si můžete pořídit již za 368 900 Kč.