2. října 2017
 | 
Minulý týden jsme ti slíbili článek o víkendovém workshopu, kde se potkal Ben Cristovao s trojicí mladých talentů, co se nebojí dělat věci #čistěpodlesebe. Dana, Milan a Linda během víkendu předvedli, co naplňuje jejich život, postavili se novým výzvám a užili si mnoho zábavy a ty se teď o nich můžeš dozvědět více.

Malířka Dana studuje grafický design na Střední uměleckoprůmyslové škole v Bechyni a už od mala se věnuje ruční malbě. Nejraději maluje hudební interprety, a to hlavně zpěváky a rapery, ke kterým ji pojí láska k hudbě. Většinou maluje podle fotografické předlohy, ale během víkendu se jí splnil sen a Benův portrét mohla vytvořit svým jedinečným stylem „naživo“. To, že si jde Dana tvrdě za svým cílem a nic ji nezastaví, potvrzuje fakt, že v říjnu bude mít svou první vlastní výstavu v Praze!

Oděvní návrhář Milan sice nežije v Čechách, ale jednou by se rád vrátil a navázal na nezapomenutelnou éru Tomáše Bati, kdy byla naše země na vrcholu oděvního průmyslu. Svůj talent rozvíjí studiem oděvního designu v Bournemouthu ve Velké Británii. V navrhování preferuje především pánskou eleganci, kterou si upravuje podle svého vkusu a jak sám říká: „Muž může zůstat řádným mužem i přes to, že na sebe obleče například květované sako.“ Benovi během víkendu ušil krásnou košili inspirovanou jihomoravskými kroji.

Bývalá modelka, v současnosti milovnice extrémních sportů – to je Linda, která během workshopového víkendu vyzvala Bena k závodu trasou, kterou sama pomáhala vytvářet a oba tak překonávali fyzické překážky i nástrahy vlastní mysli. Nyní je Linda součástí partičky Barbarian Extreme Team a společně se pravidelně účastní extrémních překážkových závodů jako je například Spartan Race. Stejně jako ve sportu si jde za svým snem i v profesním životě, škola zůstává její hlavní prioritou.

Jak vidíš, můžeš být přesně tím, čím chceš. Máš svůj sen? Teď je ten pravý čas začít si ho plnit. Jdi si tvrdě za svým cílem a žádné překážky tě nezastaví!