2. září 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com
Dubaj ukrývá mnoho krás a dobrodružství. Různé adrenalinové činnosti uprostřed písečných dun, sledování nádherného západu slunce a zářivou noční oblohu plnou hvězd.

Uvolněte se v poušti

Jakmile se ocitnete v Dubaji, uvědomíte si, že je jedinečné nejen město, ale
i jeho klima. Teploty málokdy klesnou pod 20 stupňů a slunce svítí prakticky neustále. Občasné písečné bouře jsou taktéž neopakovatelným zážitkem. Aktivit, kterým se můžete věnovat v poušti, je celá řada a široká nabídka aktivit nadchne dobrodruhy všech věkových kategorií. Ať už toužíte po pohodě, či chcete rozpumpovat krev v žilách, v obou případech na vás v poušti čekají neopakovatelné zážitky.

 

Výlety do pouště

Pokud nechcete nikam pospíchat a největší odměnou je pro vás klid, ale nechcete si ani nechat ujít jedinečné zážitky z Dubaje, pak je luxusní pouštní safari šité na míru právě vám. Při jízdě zahlédnete přímorožce arabské či gazely, které jsou typické pro místní faunu. Na výběr je několik druhů safari: zvířecí safari s tradiční snídaní doplněnou o vyprávění místního beduína, ranní safari na dunách, či večerní safari. Například večerní safari nabízí kromě pozorování úchvatného západu slunce i sledování noční oblohy a nočních živočichů. Pro více informací se obraťte na Arabian Adventures.