5. února 2019
 | 
Foto: Shutterstock.com
Krystaly lásky, pro harmonii duše i intuici!

Použití krystalů je širokosáhlé a dá se o tomto tématu hovořit hodiny. Každý má své vlastnosti, kterými nám mohou pomoci zvládat nepříznivé situace a přivolat ty krásné.

Na jaké situace vybrat který kámen?

Láska

Zamilovanost a láska je krásná věc to všichni víme. Je to jako droga, po které všichni toužíme a nemůžeme se jí nabažit. Které krystaly slouží na přilákání prince?
Sladkovodní perla, Safír, Červený granát, Tyrkys

Motivace

Všichni chceme, aby se nám v práci dařilo a někdy to stojí dost sil. Díky safíru, budeme v práci klidní a to se odrazí i na naší trpělivosti. Dobrou sebereflexi, která je potřeba podpoříte červeným granátem. Oranžový kalcit vám posílí sebedůvěru a díky němu dokážete zvládnout všechny úkoly, které vás čekají.
Safír, Červený granát, Oranžový kalcit, Rubín

Náladovost

Všem se stává, že někdy nemáme náladu a všechno nás štve, ale i na toto je řešení. Třeba chryzopras dokáže pomoci uklidnit naše nervy a modrý chalcedon zahání nepříjemné pocity zklamání.
Chryzopras, Modrý chalcedon, Rodochrozit, Ametyst

Bolest hlavy

Bolest hlavy někdy dokáže pokazit celý den a přijde v tu nejmíň vhodnou dobu. Malachit dokáže pomoci utlumit bolest hlavy i když není známá příčina. Další kameny na tento nešvar jsou:
Růžový lepidolit, Skoryl, Ametyst, Lapis lazuli

Intuice

Dobrá intuice nám v běžném životě dokáže hodně pomoct a pomocí krystalů dokážeme tento „šestý smysl“ rozvíjet. Červený jaspis podpoří tvořivost a Lapis lazuli podporuje tvůrčí myšlenky. Jestli jste stále na pochybách skoryl a ametyst vám s tím pomohou.
Červený jaspis, Lapis lazuli, Skoryl, Ametyst, Magnetit

Kosmetická značka Kora organics propaguje používání krystalu ve tvaru srdíčka na masáž celého obličeje.