25. března 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Čím se na fotkách rádi pyšní celebrity? Sněhobílými zuby - jsou luxusní, sexy a krásné. Mějte i vy. Hned teď!

Ne každý má čas a peníze nechat si zuby profesionálně vybělit. Naštěstí jsou tu ale způsoby, které dokáží zuby okamžitě opticky vybělit.

Správný odstín rtěnky

Pokud máte sklon k nažloutlé barvě zubů, nikdy nepoužívejte rtěnky s nádechem do žluta – tedy odstíny oranžové a teplé červené. Naopak, barvy by měl být do studena – teda do malinko namodralých tónů červené, ideální je také studená růžová nebo magenta, které opticky dodávají zubům bělostnější nádech.

Zubní hygiena

Je nejenom důležitá pro zdraví zubů a dásní, ale dentální hygienista rychle odstraní ze zubů barevné pigmentace – od kávy, čaje a díky profesinálmu a šetrnému vyleštění vypadají zuby více zářivě a bíle. Ideální je chodit na ni co půl roku.

Vsaďte na pasty

Mnoho bělících zubní past obsahuje abrazivní bělící složky, což není pro zubní sklovinu ideální. Pokud se však chystáte na důležitou akci, třeba na rande nebo na večírek, vyčistěte si zuby pastou s velkým obsahem namodralých pigmentů. Při čištění je sice plná pusa temně modré pěny, ale po vypláchnutí působí zuby okamžitě bělostně a jsou hned jako perličky.