5. září 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
Co se dá vyčíst z pohledu na selfie a naklonění mobilu?

Pozice mobilu

Pokud střílíte fotky telefonem proklatě nízko pod obličejem, znamená to, že jste pravděpodobně přátelská a empatická bytost. Máte naopak při focení tendence vytrčit ruku až k nebi a zabrat se seshora? Pak to svědčí o vaší soutěživosti, nezávislosti a samostatnosti.

Vaše pusa

Často na fotkách špulíte pusu nebo děláte obličeje? Patrně schováváte svoji nejistotu a úzkost. Experti přes řeč těla navíc usuzují, že lidé jako vy občas tíhnou i k náladovosti. Jste naopak smíšek a nebojíte se na fotkách ukazovat zuby? Nejspíš umíte i zdravě riskovat a vítáte v životě změny.

Kam se díváte

Znáte ty obrazy, které vás pohledem sledují přes celou místnost, ať se postavíte kamkoliv? Pokud je na svých selfies napodobujete, váš upřený pohled prokazuje, že jste důvěryhodná osoba, která dokáže vyjít s každým. Stáčíte pohled kamsi do dálky? Značí to, že se stavíte nad ostatní.

Pozadí fotky

Ukazujete-li na fotografii jen svůj obličej, jste nejspíš opatrná a tak trochu tajnůstkářka. Vyjímá se naopak za vaším ramenem nějaká prominentní dominanta? Pak jste pro své okolí otevřená kniha, z jejíchž postojů vyčtou cokoliv. V tomto momentě třeba to, kde se zrovna nacházíte.