27. října 2017
 | 
Foto: Sanytol
S nástupem každého ročního období dostává naše imunita pořádně zabrat. Teplotní výkyvy a střídavé počasí působí na organismus více, než se může na první pohled zdát. Vlhké prostředí navíc přeje i hojnému výskytu virových onemocnění, včetně chřipky. Využijte sílu dezinfekčního gelu na ruce a eliminujte tak možnost nákazy.

Pocit nepříjemného pocitu na těle, pocení, vysoké teploty a únava. Typické příznaky pro začínající chřipkové onemocnění. S příchodem podzimu nastává ideální doba na její šíření, a tedy i vyšší pravděpodobnost nákazy. Jenže dostatečně se chránit není vyloženě jednoduché. Stres, přeplněná městská hromadná doprava s kašlajícími lidmi a četné změny teplot, jsou typickými spouštěči následných zdravotních potíží.

 

Jak proti chřipce preventivně bojovat? Pravidelným přídělem vitamínů, zdravých čajů, nebo bylinek to rozhodně nekončí. Chřipka se totiž může lehce přenášet i špinavýma rukama, pokud se dostanou do kontaktu s obličejem. Pravidelná a pečlivá hygiena rukou snižuje riziko nákazy až o 65 %! Je dobré dávat si pozor hlavně před konzumací jídla, nebo i při samotné přípravě pokrmů. Pokud nemáte možnost umýt si ruce mýdlem, existuje snadné a účinné řešení, díky kterému lze onemocnění částečně předejít. Řeč je o dezinfekčním gelu od Sanytolu.

 

V čem spočívá jeho největší výhoda? Pokud se pohybujete na frekventovaných místech, kde je možnost nákazy chřipkou vysoká, je pravidelná hygiena rukou nezbytná. Veřejné toalety, držadla v městské hromadné dopravě, nebo lavičky v parku. To jsou pro náš organismus každodenní nelehké výzvy. Vypořádejte se s podobnými situacemi elegantně a bez námahy.

 

Značka Sanytol nabízí pro tyto účely účinný dezinfekční gel na ruce 75 ml (MOC – 79,90 Kč). Díky malým rozměrům se vejde do kapsy, nebo malého batohu. Váš potomek ho tak může mít kdykoli s sebou. Díky trojímu účinku ruce jednak čistí, neutralizuje zápach a zároveň odstraňuje 99,9 % virů, bakterií a plísní. Nezanechává po aplikaci lepivý pocit a ihned schne.

 

Dezinfekční gel na ruce od Sanytolu je k sehnání v běžných drogeriích.