8. června 2017
 | 
Návštěva restaurace s neodvětranou kuchyní, venkovní posezení u ohně, nebo večírek v zakouřeném bytě. I přesto, že takové situace nevyhledáváte, jednou za čas se jim nevyhnete. Máme jednoduchý recept na to, jak si i následující den obléknout stejné věci a nepoznat, že jste byli v silně aromatickém prostředí.

Není nad to užít si teplé letní večery u ohně s přáteli, nebo vyzkoušet novou restauraci. Má to ale jeden háček. Příjemné chvíle může znatelně narušit štiplavý kouř či zápach smaženého jídla z kuchyně. Že jste v takovém prostředí byli, vám spolehlivě prozradí stav vašeho oblečení. Co dělat pro to, abyste si mohli vzít oblíbený kabát či mikinu i další den a nemuseli jste se cítit kvůli zápachu špatně? Stačí pouze jeden účinný přípravek, díky kterému problém snadno vyřešíte.

Značka Sanytol má pro vás řešení. Vyvinula totiž speciální dezodorační a dezinfekční přípravek na tkaniny (MOC – 85 Kč). Jeho výjimečné složení osvěžuje a dezinfikuje veškeré textilie. A dokonce nejen ty, které jsou náročné na praní. Mezi ně patří například mikiny, kabáty, sportovní oděvy, ale i koberce, sedačky či čalounění u vás doma. Proniká hluboko do textilních vláken a tím snadno odstraní zápach z cigaret, zvířat nebo vaření. Díky trojímu účinku – bakteriálnímu, fungicidnímu a virucidnímu odstraňuje 99,99 % mikroorganismů a neobsahuje chlór. Aplikuje se extra jemným rozprašovačem a rychle schne.

Na rozdíl od podobných produktů zápach pouze nepřekryje, ale odstraní rovnou jeho hlavní příčinu, tedy přítomné bakterie.

Díky účinkům dezodoračního a dezinfekčního přípravku na tkaniny od Sanytolu můžete strávit večer v jakémkoli prostředí a nebudete se muset bát, že druhý den strávíte dlouhé hodiny praním.