6. listopadu 2017
 | 
Pondělky jsou vždycky náročné, ale dají se zvládnou i s úsměvěm!

Mít dobrou náladu už začátkem týdne? Jasně, kdy jindy?! Protože, když se hned začátkem týdne naladíte na pozitivní vlnu, zvládnete vše a ještě něco navíc!

1. Be Happy. Abyste se mohla těšit na pondělí a vůbec celý týden, stanovte si pár věcí, na které se budete těšit. Takže se přihlašte třeba na jógu, domluvte si s kamarádkou kafe, naplánujte si nákup malých drobností, třeba knihy (my doporučujeme Love × Style × Life od Garance Doré, která je plná inspirace)

2. Snídaně je grunt! Připravte si (a nejen v pondělí ráno) vydatnou snídani. Vsaďte na avokádo (ostatně avokádový toast je lahoda a recept najdete TADY!), skvělá je matcha, nebo naše oblíbené kurkuma laté, jak si ho udělat je TADY. A vůně máty a cironu vás zaručeně nakopne!

3. Plný kalendář. Zapoměte na pondělní lenošení a nenechte si volné okénko v diáři. Po práci nebo škole si rovnou naplánujte cvičení,  zajděte si na kávu a rovnou si naplánujte povinnosti ( a to i takové, které dlouho odkládáte).

4. Víkend. Je sice ještě v nedohlednu, ale už teď si můžete rozmyslet, co budete dělat. Naplánujte si galerie, výlet, lázně, něco co si v týdnu nedopřejete.