5. dubna 2018
 | 
Foto: fashioninspobyhana
Českým Instagramem se valí vlna tajemného nadšení. Jitka Nováčková, Nikol Švantnerová a další fanynky módních trendů totiž zjistily, jakou žhavou novinku chystá Forever 21!

Legendární americká módní značka Forever 21 si pro všechny své fanoušky a nadšence do módních trendů připravila opravdovou lahůdku. Již brzy totiž v České republice představí řadu oblečení jedné světoznámé značky. O kterou značku se jedná? To je přísně tajné. Více informací zatím získalo pouze několik vyvolených, jejichž bezprostřední reakce nyní kolují po internetu.

Jitka Nováčková a Nikol Švantnerová jsou velké kamarádky a obě patří mezi přední české modelky, které módu naprosto zbožňují, není proto divu, že Forever 21 sdělil tajnou novinu právě jim.

O novince se dále dozvěděla například herečka a zpěvačka Mariana Prachařová, Veronika Franková z blogu Veruchick a další fashion blogerky. Všechny se podělily o vtipná videa a fotografie se svými reakcemi, a navíc prozradily, že již brzy dojde k velkému oficiálnímu odhalení.

A aby bylo čekání na představení nové značky ještě zajímavější, připravil si Forever 21 také atraktivní soutěž o poukazy na nákup v hodnotě 4 000 Kč. Stačí uhádnout, která značka prostřednictvím populárního amerického módního řetězce vstoupí na český trh. Aby to nebylo tak těžké, napovíme vám, že její zakladatelky pocházejí ze slunné Kalifornie, konkrétně z města Calabasas. Už víte, o koho a o jakou značku se jedná? Pokud ano, tak neváhejte, pošlete svou odpověď na F21BringsYou.com a staňte se jednou ze tří šťastných výherkyň.

Držíme vám palce!