13. dubna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
Jarní překvapení pro vašeho partnera (nebo kamarádku)!

Jaro je konečně tady! Všechno kvete a ve vzduchu je cítit romantika. Nechte se inspirovat našimi tipy, tím nejlepším jarním překvapením jsou přece skvělé jídlo i pití.

Romantický piknik v parku

Dodejte společně strávenému odpoledni v parku romantický nádech. Najděte si lavičku s pěkným výhledem na méně frekventovaném místě, ať vás nikdo neruší, nakoupit vše potřebné zvládnete v kterémkoliv obchodě, takže není třeba složité plánování ani přípravy.

Vyberte si jednoduchá jídla, která není třeba jíst příborem. Slaný koláč či slané pečivo přijdou k chuti vždy, stejně jako ovoce, vše ideálně doplníte lahví lehkého vína, doporučujeme sušší sekt Bohemia Sekt Ryzlink rýnský.

Gurmánský večer

Při správném snoubení jídla s vínem povýšíte každý pokrm na mimořádný zážitek. Partnerovi přichystejte romantický večer s intimní atmosférou, ke kterému stačí několik svíček, troška vybraných delikates a vychlazená lahev.
Prověřeným a oblíbeným afrodiziakem jsou například ústřice, jejichž příprava je rychlá a snadná. Stačí je zakápnout citronovým dresinkem a podávat se sušším šumivým vínem, skvostně chutnají například se sklenkou Bohemia Sektu Prestige brut.

Zajímavé je také snoubení šumivých vín s výraznějšími sýry s ušlechtilou plísní, které podpoří chuť polosuchých sektů. Ideálním zakončením večera je kvalitní čokoláda či dezert z ní.

Koktejlová párty ve dvou

Jaro láká k posezení na terase, které nám dává první možnost naladit se na přicházející léto. Ideálně s chutným koktejlem v ruce. Překvapte svého partnera osvěžujícím míchaným nápojem, jehož příprava zabere pouhou chviličku a na kterém si oba skvěle pochutnáte.