17. srpna 2017
 | 
Foto: NIKE
V srpnu a září se Nike+ Studio Prague ve Slovanském domě v Praze promění v místo, kde si každý začátečník může vyzkoušet jógu, nebo cvičení zaměřené na mobilitu a zlepšování kondice.

Každý týden bude v jeden vybraný den probíhat pět různých lekcí. Stačí si vybrat tu, která vás nejvíce zaujme a pomůže vašemu tréninkovému cíli.

V následujících dvou měsících se můžete těšit na pravidelné lekce jógy a cvičení určené pro začátečníky. Nike+ Studio Prague nabídne tři různé tréninky: NTC Yoga, NTC Endurance, NTC Mobility. A pro zvídavé, kteří chtějí cvičit doma sami a v poklidu, je připravena lekce NTC app, která je věnovaná NTC aplikaci. Trenéři vás naučí, jak se aplikace používá, jak správně cviky provádět, aby pro vás cvičení doma nebo na cestách bylo zábavné a efektivní.

Přihlašovat se můžete zde

Každý týden ve stanovený den probíhají tyto tréninky:

7:00 NTC Yoga
8:00 NTC Yoga
17:00 NTC app
18:00 NTC Endurance nebo Mobility
19:00 NTC Endurance nebo Mobility

Co je NTC Mobility?

Cvičení zaměřené na sportovní regeneraci. Sled pohybů od dýchání a stylu myšlení, přes volný proud pohybů a aktivaci základních svalů až po plyometrii. Cvičení pohyblivosti zlepší způsob, jakým se pohybujete, cítíte a regenerujete. Pohyblivost představuje regeneraci pro vaše tělo, které se tak může lépe přizpůsobit vašim tréninkovým cílům. Proto je důležité naučit se cviky a techniky, které vám pomohou cítit se lépe a volněji se pohybovat a zároveň získat lepší kondici a výdrž.

Co je NTC Endurance?

Cvičení vyvinuté s cílem zvýšit vaši schopnost pohybovat se delší dobu, aniž byste pociťovali únavu. Ať už trénujete na sport nebo je vaším sportem trénink, vytrvalost vybudí vaši energii, pomůže vám zhubnout a naučí vaše tělo zvládnout více, aniž by se unavilo. V těchto cvičeních vystavíte své tělo a soustředění zkoušce, která vám umožní posunout vlastní hranice a zlepšit celkovou kondici. Cílem je pomoci zlepšit vytrvalost zvýšením intenzity a délky cvičení při zachování jejich rozmanitosti a vyváženosti.

NIKE+ STUDIO PRAGUE, Slovanský dům, Na Příkopě 21, Praha 1

Kdy: jeden den v týdnu (srpen a září)
Kde: Slovanský dům, Praha18