12. května 2017
 | 
Lázně Kostelec u Zlína nabízejí širokou škálu procedur i doprovodného programu, ze kterého si vybere každý. Malí i velcí v Lázních najdou to pravé vyžití. Své o tom ví také paní Blanka. Ona i její manžel jsou již v důchodu, rádi si jednou za čas dopřejí lázeňskou péči, poznají nová místa a jejich okolí. V rozhovoru si můžete přečíst, jak se jim v Lázních Kostelec líbilo a co je nejvíce uchvátilo.

Kolik dní jste v Lázních strávili?

V Lázních jsme byli 4 dny, tedy 3 noci – pátek, sobota, neděle. Bylo to zrovna v období pálení čarodějnic. Do Lázní jsme se vydali ve čtyřech, ještě společně s našimi známými.

 

Jaké jste měli procedury?

V Lázních jsme si užívali pobyt s jalovcovými a rakytníkovými procedurami. Dostalo se nám perličkové koupele s jalovcem, jalovcové masáže a také zábalu.

Po ošetření jsem měla kůži krásně jemnou a hebkou jako samet. Bylo to úžasné.

 

Pobyt byl s polopenzí. Jak jste byla spokojená s kuchyní?

Musím říct, že snídaně i večeře byly naprosto výborné. Klobouk dolů před kuchařem. Večeře jsme měli na výběr ze čtyř exkluzivních jídel. Jsem milovník masa, takže jsem si samozřejmě dala vždy to. Ale bylo k dispozici i dietnější a vegetariánské jídlo.

Snídaně byly formou bufetu a byl tu nepřeberný výběr jídla. Nic nám nechybělo. Nejvíce nás uchvátily koláčky, kterých jsme se nemohli nabažit.  Personál je navíc stále doplňoval, takže byly vždy čerstvé a teplé. Opravdu výborné.

 

Podívali jste se také po okolí?

Samozřejmě. Rádi cestujeme a poznáváme nová místa. Podívali jsme se do Zlína a navštívili jsme také ZOO Lešnou. Bohužel jsme ten víkend měli zrovna opravdu ošklivé počasí. Ale i tak jsme se nenechali odradit. (směje se paní Blanka)

Večer byl v areálu DJ, který nám hrál přímo do noty – 60. léta. S manželem jsme si tedy i zatancovali.

Co se vám v Lázních nejvíce líbilo?

Všechno bylo super. Krásné prostředí, milí lidé, zejména masérka byla naprosto úžasná.

Hodně se nám líbil druhý den, kdy byl čarodějnický program. Všechna děcka se věnovala dobrodružství, které pro ně v Lázních připravili. A my jsme si užívali poklidné odpoledne s country hudbou. Byl to moc příjemný den. (usmívá se paní Blanka)

Velmi se nám zamlouvala také cena. Jsme s manželem oba v důchodu a mohli jsme si lázně bez potíží dopřát. Navíc služby byly naprosto luxusní.

 

Odkud jste do Lázní cestovali? Jaká byla cesta?

Jsme z Berouna a nechtělo se nám s manželem jet po D1, tak jsme zvolili cestu vlakem. Trasa Praha – Zlín nám utekla velmi rychle, dali jsme si něco dobrého, přečetli noviny a byli ve Zlíně. Z něj už je to pouhých 6 km taxi. Příjemná cesta bez nervů.

 

Máte v plánu se do Lázní ještě podívat?

Na podzim bychom se rádi do Lázní Kostelec vypravili znovu. Určitě si objednáme i více procedur, než je v základním balíčku. Jak říkám, z péče jsme byli naprosto nadšení.

 

Doporučila byste pobyt někomu ze svých blízkých?

Určitě ano, stojí to za to.

Hotel Lázně Kostelec

Lázně Kostelec se nachází v předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů a nabízí celoroční možnosti vyžití při víkendových, týdenních i vícedenních pobytech. Lázně Kostelec u Zlína byly založeny již v roce 1742 a jsou známé svými sirnými prameny, které k léčebným procedurám využívají jako jediné lázně ve Zlínském kraji.
K lázním patří i velký sportovní areál, jehož součástí jsou mimo jiné tři vyhřívané bazény, tenisový kurt, minigolf, volejbalové hřiště, půjčovna kol a devítijamkové golfové hřiště.

Více na http://www.hotelkostelec.cz