19. května 2017
 | 
Říká se, že ženy jsou slabší pohlaví, ve skutečnosti jsou však skrytými hrdinkami dnešní doby. Každé ráno časně vstávají, udělají snídani pro děti a partnera, vypraví děti do školy, sebe do práce, poklidí domácnost, stráví osm hodin v práci, kde jsou produktivní, po práci se věnují dětem, udělají s nimi úkoly, oběhají kroužky, uvaří večeři, uklidí, vyperou, vyžehlí, stráví čas s manželem, možná něco málo přečtou či si zacvičí a ráno začíná celý kolotoč nanovo.

Každá žena, na mateřské i pracující, by si měla jednou za čas dopřát oddych. I superhrdinové musí občas dobít baterky. Lázně Kostelec u Zlína připravily speciální balíček nazvaný Zadáno pro ženy. Jak napovídá již samotný název, pobyt je složený ze samých procedur, které jsou připraveny právě pro dámy, slečny a dívky.

Hoďte na chvíli povinnosti a starosti za hlavu. Zapomeňte na každodenní kolotoč. Vezměte si dovolenou, zaúkolujte manžela či partnera, zavolejte babičkám nebo tetičkám. Sbalte si věci, vypněte mobil a užijte si pár dní, které budou věnovány jen vám. Nechte se hýčkat a opečovávat. Naberte nové síly a energii, abyste mohla být neohroženou hrdinkou a supermámou i nadále.

Balíček obsahuje přesně takové procedury, jaké ženy nejčastěji vyhledávají. Sirná koupel s kozí syrovátkou, obličejová lymfatická masáž, ruční skořicová masáž, zábal s mořskou řasou a zábal s panenským kokosovým olejem. Složení balíčku přispívá k relaxaci, očištění organismu a je zaměřeno také na odstraňování celulitidy a odbourávání tukové tkáně. Procedury rovněž vyhlazují pokožku a zlepšují její stav.

„Zábal s panenským kokosovým olejem je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku na různých místech těla. Obklady lze přiložit na klouby, záda či ramena. Zábal pokožku jednotlivých částí těla hydratuje a zabraňuje jejímu vysychání. Nízký bod tání kokosového oleje navíc umožňuje aplikovat zábal i klientům s vysokou citlivostí na teplo, k uvolňování totiž dochází již od cca 25 °C–27 °C.  Jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek,“ říká Jiří Fadler, obchodní ředitel Lázní Kostelec u Zlína.

Skořicová silice rozšiřuje cévy a podporuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž znásobíme účinek skořicové silice, a tím urychlíme likvidaci tukových buněk.

„Regenerační syrovátková koupel je vhodná pro všechny typy pokožky, zvláště pro pokožky ekzematické, trpící psoriázou a akné. Obsahuje jedinečný biologický systém ze sušené syrovátky z kozího mléka a sůl z Růžového jezera, která je svým složením velmi podobná soli z Mrtvého moře. Vůně levandule dotváří příjemný smyslový zážitek z této koupele,“ dodává Jiří Fadler.

Více informací naleznete na www.hotelkostelec.cz.