24. září 2018
 | 
Jaké by to bylo nosit šperk s pravou černou perlou, která je velmi vzácná? A co takhle si k tomu ještě užít den plný rozmazlování, božského jídla a beauty procedur? Už brzy to můžete zažít!

UŽIJTE SI S ČERNOU PERLOU SVŮJ VÝJIMEČNÝ DEN

Už brzy můžete být jednou ze čtyř šťastných žen, které získají šperk s jedinečnou černou perlou a den plný rozmazlování. K tomu stačí jediné – zapojit se do soutěže Černá perla od Sazky na cernaperla.sazka.cz, vypěstovat si svou vlastní virtuální černou perlu a přivést ji do stavu absolutní blaženosti. Pak už stačí jen trocha štěstí.

STAREJTE SE O PERLU, JAK NEJLÉPE UMÍTE

Ptáte se, jak začít? Na soutěžní stránce Černá perla jednoduše klikněte na “Chci hrát” a vložte zrnko písku do lastury. Za malou chvilku si vypěstujete svou vlastní perlu, o kterou budete nějaký čas pečovat. Dejte perle vše, co potřebuje ke kráse a spokojenosti – zkrátka, rozmazlujte ji tak, jako byste to byla vy sama.

DOKONALÝ ZÁŽITEK PRO KAŽDOU ŽENU

Po skončení soutěže dne 29. září 2018 vybereme čtyři výherkyně, které získají unikátní šperk s pravou černou perlou v hodnotě až 10 000 Kč. K tomu si užijí dokonalý den v péči vynikajících kuchařů, kadeřníků a vizážistů. Chcete vědět, jak si svůj den plný rozmazlování užily výherkyně minulých ročníků soutěže? Podívejte se na video!

PÉČE A ROZMAZLOVÁNÍ, KDYKOLIV SI BUDETE PŘÁT