6. března 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Malé gesto s velkým efektem!

Která z nás by ráda nedostávala dárky? Ať už květiny, šperky, pozvání na večeři, nebo i letenky do vysněné destinace, když je to darované z lásky, udělá velkou radost i maličkost. 

Osmý březen patří již více než sto let ženám. Oslavit ho můžete s partnerem, ale i přípitkem s kamarádkou.

A co hezkého a originálního darovat? 

Gastroorgie

Říká se, že láska prochází žaludkem, takže jestli chcete opravdovou oázu pro foodies, doporučujeme Signature Restaurant v Popůvkách nedaleko Brna. Tady se za svůj „podpis“ na talíři rozhodně nemusí stydět. K jídlu vám navíc přesně napárují víno a sladkou tečku nakonec nesmíte vynechat. Velké plus má restaurace i za design.

Na vlásku

Všechny milují kadeřníky. A aby byl požitek z péče se vším všudy, tak jak má, doporučujeme salony Lokátor. Tady totiž nejlepší kadeřníci čekají, aby poradili jak odhalit ženskou krásu. Není přesně tohle, to co teď potřebujete?

Něco hezkého…

Znáte ženu, která někdy řekla NE novým botičkám, šperkům, nebo oblečení? Co takhle řetízek s přívěškem podle elementu? Koukněte na kolekci Elements na Mooyyy.cz. Stylové oblečení různých značek zase můžete vybírat na answear.cz, k MDŽ teď navíc dostanete slevu 400 Kč při nákupu na 1600 Kč, tak buďte #WeAreTheAnswear!

… a něco malého

Vůně, smyslná a ženská, taková je třeba Black Opium Glowing od značky Yves Saint Laurent. Jasnou trefou do černého jsou i květiny, třeba v Provoní vám uváží snad na co si vzpomenete. A večer v objetí, třeba se sklenkou Bohemia sektu s jahodami je taky nezapomenutelný zážitek.