13. července 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv značek
Že je v létě okurková sezóna? Jak pro koho!

Třeba v oblasti kultury to rozhodně neplatí! S akcemi se doslova roztrhl pytel, my jsme pro vás vybrali 4 opravdu zajímavé, které stojí za návštěvu. Jste zvědavé, jaké to jsou? Jdeme na to!

H&M BLOCK, Colours of Ostrava

Hudebních festivalů se v České republice koná každoročně opravdu víc než dost, ale Colours jsou jen jedny! Takže pokud nemáte pevný program, zavítejte mezi 18.-21. červencem do Ostravy, kde se festival koná. Těšit se můžete na světové hudební hvězdy jako je Joss Stone, N.E.R.D., Jessie J nebo George Ezra. Věděli jste, že kromě úžasných hudebních zážitků si můžete odnést i vlastnoruční výrobek? Zavítejte do kreativní zóny H&M BLOCK, kde se můžete zúčastnit kreativních workshopů recyklace triček a svůj výrobek si pak odnést. Nezapomeňte si své staré tričko zabalit s sebou.

V H&M BLOCKU se navíc budete moct občerstvit a nabrat síly a až si tady dáte drink, dostanete ho s kovovým brčkem, který je letošním hitem. H&M tak jde příkladem nejen v boji proti plastovým brčkům, ale obecně v boji proti nadužívání plastů obecně.