6. listopadu 2017
 | 
Foto: Sanytol
Každé roční období s sebou přináší specifické nároky na to, jak udržet oblečení stále čisté, hebké a navíc dezinfikované. S účinnou dezinfekcí na prádlo budete mít ale vždy pocit, že máte oděv jako nový.

Vyprání prádla v běžných pracích prostředcích neznamená, že jej z pračky vyndáte zcela čisté. Minimálně pokud je řeč o přítomnosti bakterií, virů a plísní. Pokud mikroorganismy na prádle přetrvají, mohou způsobit na čerstvě vypraném prádle nepříjemný zápach, ale i podráždění pokožky.

 

Nechtěné mikroorganismy se dají spolehlivě zlikvidovat praním ve vysokých teplotách. To ovšem může poškodit vlákna či barvu oblíbeného oděvu. Vhodné řešení je vybrat účinnou dezinfekci na prádlo, která vaše oděvy zbaví i při nízkých, a tedy šetrných pracích teplotách, všech přítomných mikroorganismů.

 

Značka Sanytol, průkopník v dezinfekci textilu, nabízí pro tyto účely dezinfekci na prádlo, která je k dispozici ve dvou velikostech – 500 ml a 1000 ml (MOC – 89,80 Kč, 154 Kč). Eliminuje veškeré bakterie, viry a plísně na vašem oblečení a nenarušuje vlákna ani barvu textilie. Je vhodná jak pro barevné, tak bílé prádlo. Zároveň také v pračce odstraňuje zbytky choroboplodných zárodků, které jinak zůstávají na oblečení. Dezinfekce na prádlo je ideální pro sportovní oblečení, bytový textil (ručníky, povlečení, utěrky atd.), spodní prádlo, nebo textilie spojené s domácími mazlíčky. Aplikuje se do přihrádky na aviváž při nastavení obvyklého pracího cyklu. Funguje i při nízké prací teplotě 20 °C. Možné použít i na ruční praní.

Pokud se potřebujete vypořádat s vytrvalými skvrnami, vyzkoušejte účinný dezinfekční odstraňovač skvrn na prádlo od Sanytolu (MOC – 168,90 Kč). Zničí 99,9 % mikrobů a díky složení bohatého na enzymy prostupuje přímo do vnitřku textilních vláken. Je vhodný jak pro praní v pračce, tak ruční praní a jeho složení neobsahuje chlór.

Je ve vašem šatníku nejvíce zastoupena bílá barva? Sanytol pro vás připravil speciální dezinfekční odstraňovač skvrn Zářivě bílá (MOC – 174,90 Kč). Díky kombinaci enzymů a aktivního kyslíku proniká ho hloubky textilních vláken a účinně odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vaše starší prádlo navíc zbaví šedého nádechu už od prací teploty 20 °C. Oba dva dezinfekční odstraňovače skvrn zajistí dezinfekci jak oblečení, tak vaší pračky.

Produkty značky Sanytol zakoupíte ve většině běžných drogerií.