8. března 2019
 | 
Foto: Shutterstock.com, archiv
Vyražte na pořádnou lyžovačku!

Chcete vyrazit lyžovat do Alp, ale pořád jste se ještě nerozhodli, kam? Trochu vám pomůžeme. Co třeba rakouská střediska Kappl a See v Tyrolsku? Z Prahy se sem dostanete autem pohodlně za necelých šest a půl hodiny. Obě městečka jsou od sebe vzdálená 10 km a rozhodně mají svým návštěvníkům co nabídnout!

Lyžování

Středisko Paznaun-Ischgl, kam Kappl i See patří, nabízí dohromady krásných 42 km sjezdovek, které obsluhuje 10 kabin a vleků. V Kapplu si na své přijdou jak zkušené lyžařky – jsou tady hned 4 černé sjezdovky – tak i milovnice pohodových jízd na celkem 5 modrých a 13 červených sjezdovkách. Obdobnou nabídkou se pyšní i středisko See. Šestimístnou gondolou se dostanete do výšky 1800 m n.m. a odtamtud se můžete 6 lanovkami a vleky dostat až do výšky 2450 m n.m. a lyžovat na dvou černých, dvou modrých a zbylých červených sjezdovkách.

Chcete se naučit lyžovat, nebo svou techniku o něco zlepšit? Svěřte se do rukou odborníků z lyžařské školy Kappl Aktiv nebo lyžařské školy See, podle toho, které svahy chcete brázdit. Nechcete si s sebou vézt lyže? Nebo je nemáte? Žádný problém, půjčte si je ve Sport Narr!

 

Další zimní sporty

Nebaví vás lyžování, nebo si chcete svůj pobyt zpestřit i jinými aktivitami? Co třeba takové sáňkování? Sáňky můžete zapůjčit v Intersport Ladner. Nebo se chcete kochat horskými výhledy? Půjčte si sněžnice a vyrazte na vrcholky hor. Půjčují je v již zmíněné půjčovně Sport Narr a vyrazí s vámi i průvodce, procházku pak můžete zakončit dobrotami v místních hospodách. Vybrali jste?