27. září 2017
 | 
Bertík pomáhá a vy můžete s ním. Oblíbená dobročinná akce odstartovala. Máte šanci se zapojit a podpořit děti z dětských domovů. Je to jednoduché, stačí i běžný nákup v Albertu. Každý hlas se počítá.

Podat pomocnou ruku je cool

Studentka Eliška, flétnistka Adriana či malý džudista Bobo se mohou naplno věnovat svým zálibám díky finanční pomoci Nadačního fondu Albert. Chcete se také zapojit do pomoci a podat pomocnou ruku dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí? Teď máte skvělou příležitost! Startuje totiž další ročník oblíbené kampaně Bertík pomáhá.

Každý hlas má smysl

Za nákup nad 200 korun v prodejnách Albert obdržíte žetonek – Bertík, který můžete vhodit oblíbenému projektu z vašeho okolí do jednoho ze dvou hlasovacích boxů umístěných za pokladnami. V každém ze 40 regionů se budou zákazníci rozhodovat mezi dvěma projekty. Po ukončení hlasování bude v každém regionu známý vítězný projekt, který získá částku 55 tisíc korun, druhý obdrží 35 tisíc korun. Každý hlas má smysl a nikdo tak nezůstane poražený!

Podrobnosti o programu Bertík pomáhá jsou na webu Nadačního fondu Albert. Sledovat tady můžete také Bertíkovu štafetu, kde jsou postupně odkrývány příběhy pomoci. Na sociálních sítích funguje hashtag #BertikPomaha. V Albertu si navíc můžete za 15 korun pořídit Bertíkovu placku, která se dá připnout třeba na školní tašku. Dobrý skutek sluší nám všem.

PR článek