4. dubna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
Propadla jste také trendu být fit a ve formě? Trávíte hodně času cvičením? Vybíráme to, co by vám

Žabky

Ať se vám zdá vaše fitness centrum na pohled sebečistější, ve veřejných prostorech byste nikdy neměla chodit naboso a už vůbec ne ve sprchách. Hrozí tak riziko mykózy na chodidle i na nehtech. Ta se pak velmi špatně odstraňuje a trvá to i rok, než se úplně vyléčí.

Vlastní lahev

Buďte ekologická a berte si vždy na cvičení svoji lahev, kterou si pak naplníte vodou. Hydratace je při výkonu velmi důležitá. Na výběr je teď tolik krásných lahví – od hliníkových až po plastové a některé mají dokonce i uhlíkový filtr, přes který když pijete, tak voda má lepší chuť a je zbavená všech nepotřebných látek.

Osvěžující sprchový gel

Po cvičení vás postaví na nohy sprcha se svěží vůní citrusů. Aromaterapie pomocí vůně působí na celý organismus a právě citrusové vůně dokážou organismus znovu nabudit a dodat mu novou energii. Vynikající jsou sprchové gely s obsahem éterických olejů – citrónového, pomeranče, grapefruitu. Ideální je, pokud bude v bio kvalitě. My máme rádi např. značku Weleda nebo Primavera.

Sprej urychlující sušení vlasů

Která z nás má času nazbyt? Ale bez umyté hlavy to prostě někdy nejde. Skvělé jsou tzv. blow dry spreje, které zkrátí čas foukání vlasů a zároveň působí i jako stylingový přípravek a také chrání před teplem z fénu. Zakoupíte je např. u značek Matrix, Le Stafford, Schwarzkopf.

Proteinová tyčinka

Když si zacvičíte, vaše tělo vydalo energii a potřebuje ji teď doplnit. Nebojte se, že teď všechno to, co jste spálila, zase naberete. Půl hodiny po kadio cvičení tělo výborně spaluje. Takže proteinová tyčinka dodá tělu novou sílu a vy nebudete unavená a naopak tělo bude mít více síly na další cvičení. Navíc jsou teď moderní proteinové i moc dobré, takže si pochutnáte. Zkuste třeba Nutrend nebo Vivo Bar.