6. října 2017
 | 
Foto: Shutterstock.com, Baileys
Vyrazit za zábavou můžeme do restaurace, baru, nebo klubu. Co takhle jednou za čas zůstat doma a dodat večeru jiný nádech?

Vyhněte se pro jednou strkanicím v přelidněných nočních klubech a užijte si s přáteli dobrého jídla a pití v pohodlí domova. Zapomeňte však na typické chlebíčky a konzervativní zábavu. Inspirujte se následujícími tipy a užijte si večer s kamarádkami, které se postarají o atmosféru, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

  • Udělejte si to holčičí

Abyste kamarádkám připravila večer plný příjemné a uvolněné nálady, zaměřte se na místo, kde budete trávit nejvíce času. Jestliže se vám nepodaří najít místo pro všechny na sedačce, připravte občerstvení na podložku doprostřed pokoje a kolem poházejte polštáře. Vytvoříte tak atmosféru podobnou pikniku, avšak v pohodlí teplého domova.  Nezapomeňte také na důležité dekorace. Jako designová vychytávka poslouží keramická aromalampa. Roztopte v ní podzimní vůni kořeněného jablka k navození uvolněné atmosféry.

  • Vyzkoušejte kamarádky z párování chutí

Všechny si rády pochutnáme na dobrém pití a občerstvení. Chlebíčky jsou sice bezvadná záležitost, ale chcete-li, aby holky na vaši domácí party nezapomněly, připravte jim na zub něco originálního. Buďte světová a dejte jim pár lekcí z foodpairingu. Nakrájejte ovoce, nalámejte čokoládu, upečte čerstvé croissanty, či soufflé a připíjejte smetanovým likérem s irskou whisky Baileys. Zvolením správných variací chutí docílíte skvělého gastronomického zážitku. Na závěr večera nabídněte kávový povzbuzovač, který dolaďte přidáním likéru, jenž kávu povznese na zcela novou úroveň.