30. srpna 2018
 | 
Foto: Shutterstock.com
Místa jako z pohádky....

O tomto dni sníme každá už od dětství. Při každé pohádce se stavíme do role nádherné princezny a představujeme si, že i my bude mít svého „prince na bílém koni“, který si před nás klekne na koleno a romanticky požádá o ruku.

A sny se mohou stát skutečností! Když partner ví, kde je naše vysněné místo, nebo zná naše kamarádky, které mu to zaručeně řeknou až do posledního detailu, splní se nám naše vlastní pohádka.

A jaká jsou ta nejkrásnější místa, kde by každá chtěla slyšet onu větu „Vezmeš si mě?“

YOU GUYS 😭 .. so do you remember our story from a few weeks ago asking if any adventurous couples were interested in shooting for us in Kauai? Well, that was fake haha. For months Ron has been planning the perfect proposal. He contacted us while we were in Iceland and from the moment we got home we had been planning with him via video calls and emails in order to make this moment perfect for Tiffany. The plan was for us to make an instagram story asking for an adventurous couple to help us with a styled shoot, and then get Tiffany to contact us and volunteer! (what a coincidence we'd be in Kauai at the same time right?? 😉 .. and once she bit the bait we did a happy dance! haha Seriously though yesterday couldn't have been any more perfect and beautiful. Her reaction was priceless and tears were definitely shed. Even a lil tropical storm couldn't stop Ron from asking his girl to be his wife. Congrats you two! 💛

A post shared by Caleb + Cece (@zephyrandtide) on