12. března 2019
 | 
Foto: Shutterstock.com
Přemýšleli jste někdy nad tím, že i aplikace mohou přispět k vašemu zdravějšímu životu? Nevěříte?

Čtěte a uvěříte! Představíme vám 4 aplikace, které vás rozhodně přesvědčí!

Aura: Mindfulness & Happiness

Aura je meditační aplikací, která vám pomůže omezit a zvládnout každodenní stres a úzkost. Že nemáte na meditování čas, nebo vám to nejde? S Aurou to půjde! Je tím nejlepším řešením pro snížení stresu a zvyšování pozitivity prostřednictvím pouhých tříminutových meditací! Každodenní meditační cvičení jsou vědecky podložená a díky umělé inteligenci i vysoce personalizovaná. Stačí jen zadat, jak se cítíte, a aplikace vám vybere tu aktuálně nejvhodnější meditaci. Můžete dokonce i sledovat vývoj své nálady!

Aura je vhodná pro všechny, kteří chtějí s meditací začít a vytvořit si z meditování zvyk, nebo touží po zmírnění stresu.

Sleep Better

Chcete zlepšit kvalitu svého života? Začněte u spánku! S tím vám pomůže třeba aplikace Sleep Better, která vám umožní sledovat váš spánek, jeho kvalitu, monitorovat sny a dokonce i zlepšit spánkové návyky. Můžete dokonce i sledovat vliv fází měsíce nebo si zapisovat své sny! Chytrý budík vás navíc probudí v tom nejlepším možném časovém rámci, který si sami zadáte. Už stahujete?