1. května 2016
 | 
19. června 2016 od 13 hodin láskyplný – rodinný – hudebně – zábavný festival s charitativním posláním

Program bude velmi pestrý!

ŽIVÁ HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ:

Petr Kolář

Klára Vytisková s kapelou

skupina Burma Jones

Magda Reifová a další…

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ:

divadelní spolek MIM.o.s – Pohádka sousedká

loutkové divadlo Liberta – O Zlatovlásce

O DOPROVODNÝ PROGRAM SE POSTARAJÍ:

YOC – Orhodocks Yacht Club, nabízí jachtařskou týdenní vyúku pro děti od 8-15 let na lodní třídě Optimis, dětské příměstské týdenní campy (červenec,srpen). Kurzy jachtingu pro dospělé a zároveň plavby po Vltavě.

Music for Anytime – hudební agentura, a spolupořadatel festivalu, zařizuje na této akci hudební a doprovodný program. Na závěr festu se můžete těšit na překvapení, které pro Vás připravili hudebníci z této agentury!

Intellectus – zajímavé aktivity a workshopy pro děti a dospělé – roboti, fyzikální a chemické pokusy, výroba letadel, turnaj v Möllky o ceny, kreativní a recyklační dílna, hraní deskovek

areál Císařská louka – lanový park (vstup od 10let/120cm), lukostřelba, golf

Králík v rádiu – přátelská kavárna a tým lidí, kteří se dokáží postarat o děti, zatím co si rodiče třeba povídají či poslouchají svého oblíbeného umělce

Ohňostroj

Během festivalu budou odhaleny krásné velkoformátové fotografie z naší bezmála půlroční „láskyplné“ kampaně. Kterou podpořila řada známých osobností: Marcela Březinová, Petr Kolář, Hanka Kynychová, Bára Basiková, Richard Tesařík, Kamil Střihavka, Klára Vytisková, Jaro Smejkal, Magda Reifová, Andrea Kerestešová, Petr Vacek, Michal Hrdlička a další. Všichni zmínění propůjčili své tváře známé fotografce celebrit Lence Hatašové.